Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021983206978
Pris fra 677 krtil 805 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 654 kr 9. mar.

Sammenlign priser på SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 677 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid
677 kr
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid billede

Produktinformation

Sort drejbar loftlampe med 3000K fra norske SG Lampen i pulverlakeret hvid aluminium med 40° lysspredning og indbygget LED. Tube Mini lampen har en farvetemperatur på 3000K, men kan dæmpes via. bagkantsdæmp, i lysstyrken. Den måler L16 x B5,9 cm og den ha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Indendørslamper
Farve: white
EAN: 7021983206978
Varenr.: 6245206977
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tube mini r hvid 900lm 3000k ra 98
677 kr
Til butik
Tube mini r hvid 900lm 3000k ra 98 billede

Produktinformation

Tube Mini R er et stilfuldt og minimalistisk indbygningsspot til montering i lige og skrå lofter. Det har et kraftigt lys, der kan bruges indirekte til generel belysning eller direkte til at fremhæve dele af omgivelserne. Spottet kan drejes og vippes præc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LM Varekatalog
EAN: 7021983206978
Varenr.: 2902633
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid
-17%689 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid billede

Produktinformation

Stilren loftlampe med godt lys Den stilrene loftlampe "Tube Mini S" er ikke kun stilren men også minimalistisk i sit design. Monter Tube Mini S på lofter, skrå lofter eller vægge. Brug den til indirekte grundbelysning eller direkte til at fremhæ

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
EAN: 7021983206978
Varenr.: 6245206977
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid
689 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid
729 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TUBE MINI R HVID 14W/930 40°
764,2 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid
805 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl677 kr677 krKøb
2Elvvs.dk677 kr677 krKøb
3LavprisVVS689 kr689 krKøb
4LampeGuru.dk689 kr689 krKøb
5Greenline729 kr729 krKøb
6EL-GROSSISTEN764,2 kr764,2 krKøb
7BilligVVS DK805 kr805 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 652 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 703 kr.

Den nuværende pris på 677 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for SG Tube Mini R spotlampe, 3000K, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026677 kr12 kr (2%)
25. maj 2026689 kr19 kr (3%)
24. maj 2026670 kr8 kr (1%)
12. maj 2026662 kr77 kr (10%)
11. maj 2026739 kr77 kr (12%)
10. maj 2026662 kr48 kr (7%)
9. maj 2026710 kr19 kr (3%)
3. maj 2026729 kr16 kr (2%)
2. maj 2026745 kr16 kr (2%)
24. apr. 2026729 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret