Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989052166
Pris fra 1.847 krtil 2.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.721 kr 2. mar.

Sammenlign priser på SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1847 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar Eco 6w Sort 2700k (8 Stk.)
1.847 kr
Til butik
Junistar Eco 6w Sort 2700k (8 Stk.) billede

Produktinformation

Effektiv downlight i Gyro-familien til indendørs brug med 42 ° lysspredningsvinkel og 30 ° vip i to retninger. Produceret i trykstøbt, pulverlakeret aluminium i hvid eller sort og afskærmning i glas. Integreret, effektiv LED-chip med fantastisk lyskvalite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Solar Light - varekartotek
EAN: 7021989052166
Varenr.: 2815407
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 8 stk, 2700K, sort
1.916 kr
Til butik
SG Junistar Eco indbygningsspot, 8 stk, 2700K, sort billede

Produktinformation

Downlight spot fra SG med 98% ægte farvegengivelse og IP44-klassificering. Det er trykstøbt hvor det efterfølgende er blevet pulverlakeret i sort aluminium. Lyset kan vippes og kan peges 30° i to retninger. Spottet kan monteres værktøjsfrit og direkte i i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: black
EAN: 7021989052166
Varenr.: 6242052166
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUNISTAR ECO 7W 490LM 2700K SO (8 STK.)
1.953,79 kr
Til butik
JUNISTAR ECO 7W 490LM 2700K SO (8 STK.) billede

Produktinformation

Effektiv downlight i Gyro-familien til indendørs brug med 42° lysspredningsvinkel og 30° vip i to retninger. Produceret i trykstøbt, pulverlakeret aluminium i hvid eller sort og afskærmning i glas. Integreret, effektiv LED-chip med fantastisk lyskvalitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 7021989052166
Varenr.: 15845057364303
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 8 stk, 2700K, sort
1.975 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar eco 7w 580lm 2700k so (8 stk.)
2.086,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.847 kr1.847 krKøb
2LavprisEl1.916 kr1.916 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.953,79 kr1.953,79 krKøb
4BilligVVS DK1.975 kr1.975 krKøb
5MaintainIt2.086,25 kr2.086,25 krKøb
6Greenline2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak

PriceData har fulgt prisen på SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak i 161 dage. Laveste pris i perioden er 1.721 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.812 kr.

Den nuværende pris på 1.847 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for SG Junistar Eco indbygningsspot, 2700K, sort, 8-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.847 kr57 kr (3%)
31. maj 20261.790 kr53 kr (3%)
29. maj 20261.737 kr53 kr (3%)
27. maj 20261.790 kr56 kr (3%)
25. maj 20261.846 kr22 kr (1%)
24. maj 20261.868 kr131 kr (8%)
23. maj 20261.737 kr109 kr (6%)
22. maj 20261.846 kr56 kr (3%)
15. maj 20261.790 kr53 kr (3%)
14. maj 20261.737 kr53 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret