Gå til hovedindhold

SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989052395
Pris fra 289 krtil 343,75 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 54,75 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 29. maj

Sammenlign priser på SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco Outdoor, LED-spot, 7W, 2700K, sort
289 kr
Til butik
SG Junistar Eco Outdoor, LED-spot, 7W, 2700K, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: WATTOO.DK Mrker SG Armaturen Grupper Belysning Indbygningsspot
EAN: 7021989052395
Varenr.: 7857047594
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort
289 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort billede

Produktinformation

Fleksibel og holdbar indbygningsspot til både ude og inde Skab stemningsfuld belysning i hjemmet både ude og inde med denne sorte indbygningsspot fra SG Armaturen. Spotten er udviklet til at give dig tryghed, fleksibilitet og et smukt lys, uanset om du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: black
Størrelse: 90x40 mm
EAN: 7021989052395
Varenr.: 6242052399
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort
291 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort billede

Produktinformation

Stilren Junistar indbygningsspot til både inde og ude Junistar indbygningsspot i sort giver dig fleksibel belysning med et elegant og diskret udtryk, der passer ind i både moderne hjem og klassiske omgivelser. Denne downlight er udviklet til dig, der ønsk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 90x40 mm
EAN: 7021989052395
Varenr.: 6242052399
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN JUNISTAR ECO outdoor 7W 580LM 2700K SORT
294 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar Eco Outdoor 6w 470lm 2700k So
311 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUNISTAR ECO OUTDOOR 6W 470LM 2700K SO
314,78 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort
319 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Junistar Eco Outdoor 7W 580Lm 2700K So
334,79 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar eco outdoor 7w 580lm 2700k so
343,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK289 kr289 krKøb
2Greenline289 kr289 krKøb
3BilligVVS DK291 kr291 krKøb
4CS MEGASTORE DK294 kr333 krKøb
5Elvvs.dk311 kr311 krKøb
6EL-GROSSISTEN314,78 kr314,78 krKøb
7LavprisVVS319 kr319 krKøb
8Billigelogvvs.dk334,79 kr334,79 krKøb
9MaintainIt343,75 kr343,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 2700K, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026289 kr10 kr (4%)
29. maj 2026279 kr10 kr (3%)
27. maj 2026289 kr10 kr (4%)
12. maj 2026279 kr10 kr (3%)
11. maj 2026289 kr10 kr (4%)
24. apr. 2026279 kr10 kr (3%)
23. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
2. mar. 2026279 kr10 kr (3%)
1. mar. 2026289 kr10 kr (4%)
7. feb. 2026279 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret