Gå til hovedindhold

SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989052401
Pris fra 288 krtil 344 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 12. maj

Sammenlign priser på SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 288 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN JUNISTAR ECO OUTDOOR 7W 590LM 3000K SORT
288 kr
Til butik
SG ARMATUREN JUNISTAR ECO OUTDOOR 7W 590LM 3000K SORT billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 7021989052401
EAN: 7021989052401
Varenr.: 9577609
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort
289 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort billede

Produktinformation

Stilfuld indbygningsspot til udendørs brug med høj lyskvalitet Drømmer du om udendørs belysning med et smukt, jævnt lys uden at gå på kompromis med hverken kvalitet eller design? Med denne sorte indbygningsspot fra Junistar får du et diskret og moderne a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: Sort
EAN: 7021989052401
Varenr.: 6242052409
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort
289 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort billede

Produktinformation

Diskret indbygningsspot med fleksibelt lys til dit hjem Leder du efter en spot, der både giver et smukt, ensartet lys og smelter diskret sammen med dit loft? Med denne sorte indbygningsspot fra SG Armaturen får du en løsning, der er skabt til at give rumm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: Sort
EAN: 7021989052401
Varenr.: 6242052409
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
SG Junistar Eco Outdoor, LED-spot, 7W, 3000K, sort
304 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Junistar Eco Outdoor Sort 3000K
306,98 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort
319 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Junistar Eco Outdoor 7W 590Lm 3000K So
326,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar eco outdoor 7w 590lm 3000k so
335 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar eco outdoor 6w 490lm 3000k so
344 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
2BilligVVS DK289 kr289 krKøb
3Greenline289 kr289 krKøb
4WATTOO.DK304 kr304 krKøb
5EL-GROSSISTEN306,98 kr306,98 krKøb
6LavprisVVS319 kr319 krKøb
7Billigelogvvs.dk326,49 kr326,49 krKøb
8MaintainIt335 kr335 krKøb
9Elvvs.dk344 kr344 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 347 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 300 kr.

Den nuværende pris på 288 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for SG Armaturen Junistar Eco udendørs indbygningsspot, 3000K, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026288 kr9 kr (3%)
12. maj 2026279 kr10 kr (3%)
11. maj 2026289 kr10 kr (4%)
24. apr. 2026279 kr10 kr (3%)
23. apr. 2026289 kr10 kr (4%)
2. mar. 2026279 kr10 kr (3%)
1. mar. 2026289 kr10 kr (4%)
7. feb. 2026279 kr10 kr (3%)
6. feb. 2026289 kr10 kr (4%)
1. feb. 2026279 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret