Gå til hovedindhold

SG Armaturen SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål

SG ArmaturenEludstyrEAN: 7021989025221
Pris fra 349 krtil 451,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 102,25 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Junistar lux isosafe børstet stål 3000k
349 kr
Til butik
SG Armaturen Junistar lux isosafe børstet stål 3000k billede

Produktinformation

Junistar Lux IsoSafe Børstet Stål 3000K

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 902522
EAN: 7021989025221
Varenr.: 2893529
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux IsoSafe indbygningspot, 3000K, børstet stål
356 kr
Til butik
SG Junistar Lux IsoSafe indbygningspot, 3000K, børstet stål billede

Produktinformation

Downlight spot fra SG med 98% ægte farvegengivelse og IP44-klassificering. Det er trykstøbt hvor det efterfølgende er blevet pulverlakeret i farven børstet stål i aluminium. Lyset kan vippes og kan lyse i 30° hele vejen rundt. Spottet kan monteres værktøj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Spots
Farve: stainless steel
Størrelse: diameter 94 mm, height 54 mm
EAN: 7021989025221
Varenr.: 6242025221
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux IsoSafe indbygningspot, 3000K, børstet stål
395 kr
Til butik
SG Junistar Lux IsoSafe indbygningspot, 3000K, børstet stål billede

Produktinformation

Markedets mest optimale downlight i Gyro-familien til både indendørs og undendørs brug. Junistar Lux IsoSafe har et harmonisk og flimmerfrit lys med fremragende farvegengivelse. Patenteret 30 graders trinløst vip i alle retninger, 5 års systemgaranti og 1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: stainless steel
Størrelse: diameter 94 mm, height 54 mm
EAN: 7021989025221
Varenr.: 6242025221
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Junistar Lux Isosafe Børstet Stål 3k
395 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
JUNISTAR LUX ISOSAFE BØRSTET STÅL 3K
395,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål
399 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Junistar Lux Isosafe Børstet Stål 3K
433,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Junistar lux isosafe børstet stål 3k
451,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK349 kr388 krKøb
2LavprisEl356 kr356 krKøb
3BilligVVS DK395 kr395 krKøb
4Elvvs.dk395 kr395 krKøb
5EL-GROSSISTEN395,25 kr395,25 krKøb
6Greenline399 kr399 krKøb
7Billigelogvvs.dk433,5 kr433,5 krKøb
8MaintainIt451,25 kr451,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål

PriceData har fulgt prisen på SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål i 153 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 356 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 353 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for SG Junistar Lux IsoSafe indbygningsspot, 3000K, børstet stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026349 kr7 kr (2%)
23. apr. 2026356 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026353 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025352 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret