Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986415742
Pris fra 1.124 krtil 1.683 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 559 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1124 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid
1.124 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med skumringssensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget skumringssensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Den indbyggede LED udsender...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: white
EAN: 7021986415742
Varenr.: 6243415744
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid
-14%1.199 kr
Før 1.395 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: white
EAN: 7021986415742
Varenr.: 6243415744
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid
1.199 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: white
EAN: 7021986415742
Varenr.: 6243415744
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Primo Mat-Hvid 12,5W 1100 LED 3000K m/Skumring
1.345 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, hvid
1.395 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primo Hvid 12,5w1100 Led M/skumringsrelæ
1.502 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMO HVID 12,5W1100 LED M/SKUMRINGSRELÆ
1.517,63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Primo 1100 LED 11,5W 3000K skumringsrelæ hvid
1.683 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.124 kr1.124 krKøb
2LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
3Greenline1.199 kr1.199 krKøb
4Proshop DK1.345 kr1.345 krKøb
5BilligVVS DK1.395 kr1.395 krKøb
6Elvvs.dk1.502 kr1.502 krKøb
7EL-GROSSISTEN1.517,63 kr1.517,63 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.683 kr1.683 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.085 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.195 kr.

Den nuværende pris på 1.124 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.124 kr75 kr (6%)
30. maj 20261.199 kr75 kr (7%)
12. maj 20261.124 kr221 kr (16%)
11. maj 20261.345 kr221 kr (20%)
10. maj 20261.124 kr221 kr (16%)
6. maj 20261.345 kr26 kr (2%)
2. maj 20261.319 kr195 kr (17%)
24. apr. 20261.124 kr75 kr (6%)
23. apr. 20261.199 kr75 kr (7%)
29. mar. 20261.124 kr39 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret