Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986445718
Pris fra 929 krtil 1.575 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 646 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 23. apr.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 929 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort
929 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med sensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Med sin bagkantsdæmpningsfunktion kan du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 270x120 mm
EAN: 7021986445718
Varenr.: 6243445714
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Primo mat-sort 11,5w 1100 led 3000k sensor
1.117 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort
1.123 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 270x120 mm
EAN: 7021986445718
Varenr.: 6243445714
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor
1.199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primo Sort 13,5w/840lm Led 3000k, Sensor
1.256 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMO SORT 12,5W/840LM LED 3000K, SENSOR
1.268,45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort
1.405 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primo Mat-Sort 11,5W 1100 LED 3000K Sensor
1.491 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, sort
1.575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline929 kr929 krKøb
2Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
3LavprisEl1.123 kr1.123 krKøb
4LampeGuru.dk1.199 kr1.199 krKøb
5Elvvs.dk1.256 kr1.256 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.268,45 kr1.268,45 krKøb
7BilligVVS DK1.405 kr1.405 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.491 kr1.491 krKøb
9LavprisVVS1.575 kr1.575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort i 154 dage. Laveste pris i perioden er 894 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 985 kr.

Den nuværende pris på 929 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026929 kr10 kr (1%)
17. maj 2026939 kr178 kr (16%)
16. maj 20261.117 kr178 kr (19%)
8. maj 2026939 kr178 kr (16%)
6. maj 20261.117 kr178 kr (19%)
27. apr. 2026939 kr40 kr (4%)
23. apr. 2026899 kr196 kr (18%)
22. apr. 20261.095 kr196 kr (22%)
8. apr. 2026899 kr196 kr (18%)
7. apr. 20261.095 kr196 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret