Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986435740
Pris fra 1.345 krtil 1.667 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 322 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.318 kr 28. mar.

Sammenlign priser på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1345 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Primo grafit 12,5w 1100 led 3000k med skumring
1.345 kr
Til butik
SG Armaturen Primo grafit 12,5w 1100 led 3000k med skumring billede

Produktinformation

Primo Grafit 12,5W 1100 LED 3000K m/Skumring

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 643574
EAN: 7021986435740
Varenr.: 2961620
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, grå
-16%1.399 kr
Før 1.665 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, grå billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med skumringssensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget skumringssensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Den indbyggede LED udsender...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: graphite
Størrelse: 270x120x270 mm
EAN: 7021986435740
Varenr.: 6243435740
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.499 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: graphite
Størrelse: 270x120x270 mm
EAN: 7021986435740
Varenr.: 6243435740
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primo Grafit 1100 Led M/skumringsrelæ
1.514 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMO GRAFIT 1100 LED M/SKUMRINGSRELÆ
1.517,63 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med skumringssensor, grå
1.629 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Primo Grafit 12,5W 1100 LED 3000K m/Skumring
1.667 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.345 kr1.345 krKøb
2LavprisVVS1.399 kr1.399 krKøb
3Greenline1.499 kr1.499 krKøb
4Elvvs.dk1.514 kr1.514 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.517,63 kr1.517,63 krKøb
6BilligVVS DK1.629 kr1.629 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.667 kr1.667 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.085 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 1.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.264 kr.

Den nuværende pris på 1.345 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K m/skumringsrelæ, Væglampe IP65 - Grafitgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.345 kr19 kr (1%)
6. maj 20261.326 kr7 kr (1%)
9. apr. 20261.319 kr1 kr (0%)
28. mar. 20261.318 kr233 kr (21%)
2. mar. 20261.085 kr233 kr (18%)
1. mar. 20261.318 kr233 kr (21%)
28. feb. 20261.085 kr233 kr (18%)
31. dec. 20251.318 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret