Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986415711
Pris fra 1.095 krtil 1.673 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 578 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1095 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid
1.095 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med sensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Med sin bagkantsdæmpningsfunktion kan du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: white
Størrelse: diameter 270 mm, depth 120 mm
EAN: 7021986415711
Varenr.: 6243415715
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Primo Mat-Hvid 12,5W 1100 LED 3000K Sensor
1.117 kr
Til butik
SG Armaturen Primo Mat-Hvid 12,5W 1100 LED 3000K Sensor billede

Produktinformation

Rundt flot væg armatur som både kan monteres ude og inde. Udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium. Skærm i UV stabiliseret opal polycarbonat. 2 ind/udgange for kabler, mulighed for både synlig og skjult kabling samt sløjfbare hurtig klemmer. IP65 og vandal klasse IK10. Integreret HF sensor med 12 meter rækkevidde, og dip switch indstillinger af rækkevidde, efterløbstid og lux niveau...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper
Artikel nr.: 641571
EAN: 7021986415711
Varenr.: 2753540
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid
1.119 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med sensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Den indbyggede LED udsender et varmt hvidt lys...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Lamper & spots
Farve: white
Størrelse: diameter 270 mm, depth 120 mm
EAN: 7021986415711
Varenr.: 6243415715
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, hvid
1.199 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid
1.268 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vægarmatur Primo 1100 LED 11,5W 3000K sensor hvid
1.673 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.095 kr1.095 krKøb
2Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
3BilligVVS DK1.119 kr1.119 krKøb
4Greenline1.199 kr1.199 krKøb
5LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
6Elvvs.dk1.268 kr1.268 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.673 kr1.673 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.094 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.103 kr.

Den nuværende pris på 1.095 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.095 kr22 kr (2%)
30. maj 20261.117 kr22 kr (2%)
26. maj 20261.095 kr22 kr (2%)
24. maj 20261.117 kr22 kr (2%)
12. maj 20261.095 kr22 kr (2%)
11. maj 20261.117 kr22 kr (2%)
20. jan. 20261.095 kr1 kr (0%)
31. dec. 20251.094 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret