Gå til hovedindhold

SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit

SG ArmaturenLamperEAN: 7021986435719
Pris fra 1.042 krtil 1.322 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1042 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå
1.042 kr
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå billede

Produktinformation

Primo - udendørs væglampe med sensor SG's Primo udendørs væglampe er en utrolig dekorativ væglampe med indbygget sensor. Primo væglampen er fremstillet af holdbart trykstøbt aluminium og er pulverlakeret. Med sin bagkantsdæmpningsfunktion kan du nemt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Udendørslamper
Farve: graphite
Størrelse: 270x120x270 mm
EAN: 7021986435719
Varenr.: 6243435711
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå
-14%1.099 kr
Før 1.275 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SG Armaturen
Kategori: Belysning
Farve: graphite
Størrelse: 270x120x270 mm
EAN: 7021986435719
Varenr.: 6243435711
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG Armaturen Primo grafit 11,5w 1100 led 3000k sensor
1.117 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Primo Graf 13,5w/840lm Led 3000k, Sensor
1.141 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRIMO GRAF 12,5W/840LM LED 3000K, SENSOR
1.143,88 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG Primo udendørs væglampe med sensor, grå
1.215 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Primo graf 12,5w/840lm led 3000k, sensor
1.231,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN Primo Graphite 12,5W 1100 lm 3000 Kelvin sensor
1.322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.042 kr1.042 krKøb
2LavprisVVS1.099 kr1.099 krKøb
3Proshop DK1.117 kr1.117 krKøb
4Elvvs.dk1.141 kr1.141 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.143,88 kr1.143,88 krKøb
6Greenline1.199 kr1.199 krKøb
7BilligVVS DK1.215 kr1.215 krKøb
8MaintainIt1.231,25 kr1.231,25 krKøb
9CS MEGASTORE DK1.322 kr1.322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit

PriceData har fulgt prisen på SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.025 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.117 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.069 kr.

Den nuværende pris på 1.042 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for SG Armaturen - Primo 1100 LED 11,5w 3000K med PIR Sensor, Væglampe IP65 - Grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.042 kr57 kr (5%)
30. maj 20261.099 kr57 kr (5%)
12. maj 20261.042 kr75 kr (7%)
11. maj 20261.117 kr75 kr (7%)
24. apr. 20261.042 kr53 kr (5%)
23. apr. 20261.095 kr53 kr (5%)
17. apr. 20261.042 kr11 kr (1%)
13. apr. 20261.053 kr42 kr (4%)
10. apr. 20261.095 kr42 kr (4%)
30. mar. 20261.053 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret