Gå til hovedindhold

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv

SennheiserElektronikEAN: 4260752332415
Pris fra 1.282 krtil 1.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.265 kr 18. maj

Sammenlign priser på Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1282 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 Trådløs TWS earbuds Sølv Hvid
1.282 kr
Til butik
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 Trådløs TWS earbuds Sølv Hvid billede

Produktinformation

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Artikel nr.: 700366
EAN: 4260752332415
Varenr.: 1001906328
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv
1.357 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Silver
-30%1.399 kr
Før 1.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Silver billede

Produktinformation

True wireless in-ear-øretelefoner med mikrofon leverer tabsfri lyd, Adaptive Hybrid ANC og Bluetooth 5.4 til medrivende trådløs lytning. Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Silver kombinerer TrueResponse-teknologi og et bredt frekvensrespons på 5-21,000 Hz med beamforming-mikrofoner til klare opkald samt Qi trådløs opladning og et IP54 støv- og stænksikkert design til daglig bærbarhed. Adaptive Hybrid Active Noise Cancellation (ANC) Bluetooth 5.4 med SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX Lossless og LC3 Op til 30 timers afspilning med det medfølgende opladningsetui Touchbetjening med LED-indikator 3 beamforming-mikrofoner til opkald Inkluderer opladningsbase, ørepropper (XS-L), ørefinner og USB-C til USB-A-kabel Bygget til stabil forbindelse, nem opladning og detaljeret stereolyd, uanset hvor du lytter.

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 700366
EAN: 4260752332415
Varenr.: 3272310
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse øretelefoner Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - sølv/hvid
-11%1.429 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse øretelefoner Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - sølv/hvid
-11%1.449 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 Trådløs TWS earbuds Sølv Hvid
1.519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sennheiser Momentum Tw4 Anc Stereo Sølv, Hvid
-12%1.749 kr
Før 1.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.282 kr1.282 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.357 kr1.357 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4Boligcenter DK1.429 kr1.429 krKøb
5Vivas DK1.449 kr1.518 krKøb
6Ultrashop1.519 kr1.519 krKøb
7Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv

PriceData har fulgt prisen på Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.265 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 1.409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.354 kr.

Den nuværende pris på 1.282 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - hvidt sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.282 kr10 kr (1%)
22. maj 20261.272 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.281 kr16 kr (1%)
18. maj 20261.265 kr8 kr (1%)
17. maj 20261.273 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.282 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.273 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.282 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.273 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.282 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret