Gå til hovedindhold

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit

SennheiserElektronikEAN: 4260752332408
Pris fra 1.282 krtil 1.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1282 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sennheiser Momentum True Wireless 4 Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.282 kr
Til butik
Sennheiser Momentum True Wireless 4 Ægte trådløse øretelefoner Sort billede

Produktinformation

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Artikel nr.: 700365
EAN: 4260752332408
Varenr.: 1001906327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit
1.338 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Black
-30%1.399 kr
Før 1.990 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Black billede

Produktinformation

True wireless in-ear-øretelefoner med mikrofon leverer stereolyd med Adaptive Hybrid ANC, Bluetooth 5.4 og understøttelse af tabsfri lyd i et støv- og stænksikkert IP54-design. Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Black er bygget til bærbar lytning med TrueResponse-teknologi, et bredt frekvensrespons på 5-21000 Hz og stabil streaming på tværs af flere Bluetooth-lydkodeks, herunder aptX Lossless. Adaptive Hybrid Active Noise Cancellation Bluetooth 5.4 med SBC, AAC, aptX, aptX Adaptive, aptX Lossless og LC3 3-mikrofon beamforming til klarere opkald Op til 30 timers afspilning med det medfølgende opladningsetui Qi trådløs opladning understøttes Touchbetjening med LED-indikator Nyd detaljeret lyd, pålidelig forbindelse og holdbarhed til hverdagen i et kompakt in-ear-format.

Produktspecifikationer

Mærke: Sennheiser
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: 700365
EAN: 4260752332408
Varenr.: 3272309
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in?ear høretelefoner Sennheiser Momentum True Wireless 4 - sort grafit
-12%1.409 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in?ear høretelefoner Sennheiser Momentum True Wireless 4 - sort grafit
-12%1.429 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Sennheiser Momentum True Wireless 4 Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sennheiser Momentum Tw4 Anc Stereo Sort, Grafit
-12%1.749 kr
Før 1.998,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.282 kr1.282 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.338 kr1.338 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4Boligcenter DK1.409 kr1.409 krKøb
5Vivas DK1.429 kr1.498 krKøb
6Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
7Dustin DK1.749 kr1.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit

PriceData har fulgt prisen på Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit i 184 dage. Laveste pris i perioden er 1.282 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 1.417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.372 kr.

Den nuværende pris på 1.282 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Sennheiser MOMENTUM True Wireless 4 - Ægte trådløse øretelefoner med mik. - i øret - Bluetooth - aktiv støjfjerning - sort grafit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 20261.282 kr86 kr (6%)
30. apr. 20261.368 kr1 kr (0%)
29. apr. 20261.369 kr18 kr (1%)
28. apr. 20261.351 kr9 kr (1%)
27. apr. 20261.360 kr17 kr (1%)
26. apr. 20261.343 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.351 kr9 kr (1%)
21. apr. 20261.360 kr8 kr (1%)
20. apr. 20261.368 kr17 kr (1%)
18. apr. 20261.351 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret