Gå til hovedindhold

Sea Sonic Electronics Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid

Pris fra 1.075 krtil 1.439 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 364 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 914 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1075 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 850Watt 80 PLUS Gold
1.075 kr
Til butik
Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 850Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 watt - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FOCUS-GX-850-V4-WHITE
EAN: 4711173878568
Varenr.: 1002429521
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seasonic FOCUS GX-850 White Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
1.083 kr
Til butik
Seasonic FOCUS GX-850 White Strømforsyning - 850 Watt - 135 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, 135mm blæser fluid dynamic leje, aktiv PFC, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 8 x 5 pins SATA / 3 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 2 x 4+4 pins CPU, fuld modulær og tynde kabler, farve: hvid, 850 watt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Seasonic
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: FOCUS-GX-850-V4-WHITE
EAN: 4711173878568
Varenr.: 3317277
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid
1.123 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Seasonic FOCUS GX-850 ATX 3.1 (2024) strømforsyning, hvid, 850 W
1.151 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 850Watt 80 PLUS Gold
1.289 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ATX strømforsyning Seasonic Focus GX-850 - 850 W, hvid
-25%1.419 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ATX strømforsyning Seasonic Focus GX-850 - 850 W, hvid
-25%1.439 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.075 kr1.075 krKøb
2Proshop DK1.083 kr1.083 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.123 kr1.123 krKøb
4Teknikproffset DK1.151 kr1.210 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
6Boligcenter DK1.419 kr1.419 krKøb
7Vivas DK1.439 kr1.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid

PriceData har fulgt prisen på Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 914 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.191 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.054 kr.

Den nuværende pris på 1.075 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Seasonic FOCUS GX White ATX 3 (2024) 850 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.075 kr26 kr (2%)
1. jun. 20261.049 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.041 kr108 kr (12%)
16. maj 2026933 kr22 kr (2%)
13. maj 2026955 kr2 kr (0%)
12. maj 2026957 kr17 kr (2%)
10. maj 2026940 kr32 kr (3%)
9. maj 2026972 kr5 kr (1%)
7. maj 2026977 kr14 kr (1%)
6. maj 2026991 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret