Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør

Schneider ElectricEludstyrVægmonteretElinstallationerEAN: 3606481899644

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle med plads til 18 moduler. Vægmonteret design i hvid RAL9003 farve, ideel til både private og erhverv. Læs mere

Pris fra 405 krtil 525 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 5. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 405 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX gruppetavle med 3x18 moduler
405 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør
410 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX Gruppetavle 3 x 18 modul, hvid
410 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Resi9 CX gruppetavle 3 x 18 moduler, hvid
411 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle Resi9 Cx Tavle 3X18 Mod Hvid
426,55 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX gruppetavle, 3x18 moduler
429 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 3x18 moduler i hvid
429 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle resi9 cx tavle 3x18 mod hvid
443,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle, 3x18 moduler, hvid
459 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003
525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl405 kr405 krKøb
2CS MEGASTORE DK410 kr449 krKøb
3Elvvs.dk410 kr410 krKøb
4WATTOO.DK411 kr411 krKøb
5Billigelogvvs.dk426,55 kr426,55 krKøb
6Greenline429 kr429 krKøb
7LavprisVVS429 kr429 krKøb
8MaintainIt443,75 kr443,75 krKøb
9BilligVVS DK459 kr459 krKøb
10vvsfittings.dk525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Schneider Electric Resi9 CX Gruppetavle 18 Moduler

Schneider Electric

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle med plads til 18 moduler. Vægmonteret design i hvid RAL9003 farve, ideel til både private og erhverv.

• gruppetavle
• eltavle
• sikringstavle
• strømtavle
• schneider
• resi9
• Elinstallationer
• Vægmonteret

Beskrivelse

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle er en kompakt og praktisk løsning til elinstallationer med plads til 18 moduler fordelt på 3 rækker. Tavlen er designet til vægmontering og leveres i den klassiske hvide RAL9003 farve, som passer ind i de fleste miljøer. Med model nummer R9H18843 tilbyder denne gruppetavle pålidelig kvalitet fra Schneider Electric, et af verdens førende brands inden for el-udstyr. Tavlen er uden dør, hvilket giver nem adgang til modulerne og gør installation og vedligeholdelse enkel. Ideelt til både private hjem og erhvervsinstallationer hvor der skal organiseres og sikres strømfordeling til forskellige kredse.

Specifikationer

doer:Uden dør
brand:Schneider Electric
farve:Hvid RAL9003
serie:Resi9 CX
moduler:18 stk
raekker:3 rækker
materiale:Termoplast
montering:Vægmonteret
beskyttelse:IP30
modelnummer:R9H18843

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange moduler kan tavlen rumme?

Schneider Electric Resi9 CX kan rumme 18 moduler fordelt på 3 rækker, hvilket giver fleksibilitet til forskellige typer afbrydere og sikringer.

Kan tavlen bruges udendørs?

Nej, denne tavle er designet til indendørs brug med IP30 beskyttelse. Til udendørs brug skal du vælge en tavle med højere IP-klassifikation.

Følger der monteringsmateriale med?

Grundlæggende monteringsbeslag følger typisk med, men kontroller produktbeskrivelsen eller kontakt leverandøren for specifikt monteringstilbehør.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør i 181 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 373 kr.

Den nuværende pris på 405 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 3 rækker 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026405 kr
24. maj 2026405,88 kr3,12 kr (1%)
23. maj 2026409 kr3,12 kr (1%)
19. maj 2026405,88 kr3,88 kr (1%)
18. maj 2026402 kr1 kr (0%)
15. maj 2026403 kr15 kr (4%)
14. maj 2026388 kr17,88 kr (4%)
12. maj 2026405,88 kr8,88 kr (2%)
9. maj 2026397 kr23,77 kr (6%)
7. maj 2026373,23 kr23,77 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret