Gå til hovedindhold

SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør

Schneider ElectricEludstyr18 modulerProfessionel el-installationEAN: 3606481899620

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle med plads til 18 moduler. Vægmonteret i hvidt design RAL9003, professionel kvalitet til el-installationer. Læs mere

Pris fra 206 krtil 311,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 105,25 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 185 kr 9. apr.

Sammenlign priser på SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 206 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX gruppetavle med 1x18 moduler
206 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX Gruppetavle 1 x 18 modul, hvid
207 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Resi9 CX gruppetavle 1 x 18 moduler, hvid
211 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle 1x18 moduler i hvid
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle, 1x18 moduler, hvid
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Schneider Resi9 CX gruppetavle, 1x18 moduler
239 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør
247 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle Resi9 Cx Tavle 1X18 Mod Hvid
254,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle resi9 cx tavle 1x18 mod hvid
261,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid
311,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl206 kr206 krKøb
2Elvvs.dk207 kr207 krKøb
3WATTOO.DK211 kr211 krKøb
4LavprisVVS219 kr219 krKøb
5BilligVVS DK229 kr229 krKøb
6Greenline239 kr239 krKøb
7CS MEGASTORE DK247 kr286 krKøb
8Billigelogvvs.dk254,08 kr254,08 krKøb
9MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
10vvsfittings.dk311,25 kr311,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Schneider Electric Resi9 CX Gruppetavle 18 Moduler

Schneider Electric

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle med plads til 18 moduler. Vægmonteret i hvidt design RAL9003, professionel kvalitet til el-installationer.

• gruppetavle
• el-tavle
• sikringsskab
• fordelingstavle
• resi9
• schneider tavle
• 18 moduler
• Professionel el-installation
• 18 moduler

Beskrivelse

Schneider Electric Resi9 CX gruppetavle er en moderne og pålidelig løsning til el-installationer. Tavlen har plads til 18 moduler i en række og er designet til vægmontering. Den hvide RAL9003 finish giver et professionelt og diskret udseende. Tavlen leveres uden dør for nem adgang til modulerne. Resi9 serien er kendt for sin robuste konstruktion og nemme installation, hvilket gør den populær blandt elektrikere og el-entreprenører. Tavlen overholder alle relevante danske og europæiske sikkerhedsstandarder og er velegnet til både private og erhvervsmæssige installationer.

Specifikationer

dør:Uden dør
farve:Hvid RAL9003
serie:Resi9 CX
moduler:18 stk (1 række)
materiale:Termoplast
montering:Vægmonteret
installation:Påbygning
artikelnummer:R9H18841
beskyttelsesklasse:IP30

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sikringer kan installeres i tavlen?

Tavlen har plads til 18 moduler i en række, hvilket typisk svarer til 9 dobbelte automatsikringer eller en kombination af forskellige modultyper.

Er tavlen egnet til udendørs brug?

Nej, denne tavle har IP30 beskyttelse og er designet til indendørs installation i tørre miljøer.

Følger der moduler med tavlen?

Nej, tavlen leveres tom og moduler (sikringer, afbrydere, etc.) skal købes separat afhængig af dit installations behov.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør

PriceData har fulgt prisen på SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør i 182 dage. Laveste pris i perioden er 185 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 206 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for SCHNEIDER ELECTRIC Gruppetavle vægmonteret gruppetavle Resi9 CX tavle 1 række 18 moduler Hvid RAL9003 uden dør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026206 kr1 kr (0%)
2. jun. 2026207 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026208 kr1 kr (0%)
25. maj 2026207 kr2 kr (1%)
24. maj 2026209 kr2 kr (1%)
12. maj 2026207 kr11 kr (6%)
10. maj 2026196 kr13 kr (6%)
8. maj 2026209 kr13 kr (7%)
6. maj 2026196 kr12 kr (6%)
5. maj 2026208 kr12 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret