Gå til hovedindhold

Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange

Scan ProductsBelysningEAN: 5713080124027
Pris fra 100 krtil 197 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 100 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Driver 230V Dæmpbar 9-18W 350mA.
-40%100 kr
Før 166 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products Driver 230V Dæmpbar 9-18W 350mA. billede

Produktinformation

Driver 230V Dæmpbar 9-18W 350mA. Produkt beskrivelse: Denne driver serie er dæmpbar med de gængse lysdæmpere påmarkedet.Driveren leveres inkl. fordelerboks med 6 udgange.Driver serien leveres i 9W, 18W og 25W. Produktfamilie: Sofia er en LED minidownlight, som er godkendt til direkteindbygning i isolering og brændbart materiale.Ideel for...

Produktspecifikationer

Kategori: Drivere spoler og transformatore
Artikel nr.: 12402
EAN: 5713080124027
Varenr.: 2752577
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 18W
-25%134 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products driver, dæmpbar, 18W billede

Produktinformation

Scan Products driver til indbygningsspots Denne serie af drivere kan reguleres i lysstyrke ved hjælp af almindelige lysdæmpere, der er tilgængelige på markedet. Leveringen omfatter en fordelingsboks med seks udgange. Driveren bruges sammen med Claudia Loo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Størrelse: 121 x 46 x 28 mm
EAN: 5713080124027
Varenr.: 6662100067
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 18W
149 kr
Til butik
Scan Products driver, dæmpbar, 18W billede

Produktinformation

Scan Products dæmpbar driver Scan Products driver, dæmpbar, 18W (Varenr. 12402, EAN 5713080124027) er en 230 VAC-drevet LED-driver med konstant strøm (350 mA), der er designet til downlight-installationer og lignende LED-armaturer. Denne variant leveres m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Størrelse: 121 x 46 x 28 mm
EAN: 5713080124027
Varenr.: 6662100067
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 18W
165 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Driver Dæmpbar 9-18W 350mA IP21
173 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 18W
185 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Driver Dæmpbar 9-18W 350mA IP21
190,28 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED driver 350mA, dmpbar 9-18W, hvid - Scan Products
194 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange
197 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK100 kr139 krKøb
2Greenline134 kr134 krKøb
3LampeGuru.dk149 kr149 krKøb
4BilligVVS DK165 kr165 krKøb
5CS MEGASTORE DK173 kr212 krKøb
6LavprisVVS185 kr185 krKøb
7EL-GROSSISTEN190,28 kr190,28 krKøb
8WATTOO.DK194 kr194 krKøb
9Elvvs.dk197 kr197 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange

PriceData har fulgt prisen på Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange i 182 dage. Laveste pris i perioden er 100 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 166 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 100 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Scan Products LED Driver 350ma 9-18w dæmpbar med 6 udgange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026100 kr1 kr (1%)
29. maj 2026101 kr1 kr (1%)
28. maj 2026102 kr1 kr (1%)
26. maj 2026103 kr1 kr (1%)
25. maj 2026104 kr1 kr (1%)
24. maj 2026105 kr1 kr (1%)
23. maj 2026106 kr1 kr (1%)
22. maj 2026107 kr1 kr (1%)
21. maj 2026108 kr1 kr (1%)
20. maj 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret