Gå til hovedindhold

Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange

Scan ProductsBelysningEAN: 5713080124034
Pris fra 201 krtil 299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 186 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Driver Dæmpbar 12-25W 350mA IP21
201 kr
Til butik
Driver Dæmpbar 12-25W 350mA IP21 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Transformere
Farve: 1
Artikel nr.: 10459489
EAN: 5713080124034
Varenr.: 24156650
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products Driver 230V Dæmpbar 12-25W 350mA.
201 kr
Til butik
Scan Products Driver 230V Dæmpbar 12-25W 350mA. billede

Produktinformation

Driver 230V Dæmpbar 12-25W 350mA. Produkt beskrivelse: Denne driver serie er dæmpbar med de gængse lysdæmpere påmarkedet.Driveren leveres inkl. fordelerboks med 6 udgange.Driver serien leveres i 9W, 18W og 25W. Produktfamilie: Sofia er en LED minidownlight, som er godkendt til direkteindbygning i isolering og brændbart materiale.Ideel for...

Produktspecifikationer

Kategori: Drivere spoler og transformatore
Artikel nr.: 12403
EAN: 5713080124034
Varenr.: 2752578
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 25W
-14%206 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products driver, dæmpbar, 25W billede

Produktinformation

Scan Products driver til indbygningsspots Denne serie af drivere kan reguleres i lysstyrke ved hjælp af almindelige lysdæmpere, der er tilgængelige på markedet. Leveringen omfatter en fordelingsboks med seks udgange. Driveren bruges sammen med Claudia Loo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Størrelse: 121 x 46 x 28 mm
EAN: 5713080124034
Varenr.: 6662100070
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 25W
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Driver Dæmpbar 12-25W 350mA IP21
219,78 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED driver 350mA, dmpbar 12-25W, hvid - Scan Products
224 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange
228 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 25W
285 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products driver, dæmpbar, 25W
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201 kr240 krKøb
2Proshop DK201 kr240 krKøb
3Greenline206 kr206 krKøb
4LampeGuru.dk219 kr219 krKøb
5EL-GROSSISTEN219,78 kr219,78 krKøb
6WATTOO.DK224 kr224 krKøb
7Elvvs.dk228 kr228 krKøb
8BilligVVS DK285 kr285 krKøb
9LavprisVVS299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange

PriceData har fulgt prisen på Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange i 184 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Scan Products LED Driver 350ma 12-25w dæmpbar med 6 udgange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026201 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026202 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026203 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026204 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026205 kr17 kr (9%)
2. apr. 2026188 kr2 kr (1%)
5. mar. 2026186 kr26 kr (12%)
2. mar. 2026212 kr9 kr (4%)
6. feb. 2026203 kr14 kr (7%)
21. jan. 2026189 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret