Gå til hovedindhold

Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør).

Scan ProductsBelysningEAN: 5713080124294
Pris fra 48 krtil 71 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør). og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fordelerboks til LED driver 350mA
48 kr
Til butik
Fordelerboks til LED driver 350mA billede

Produktspecifikationer

Kategori: Transformere
Farve: 1
Artikel nr.: 10459490
EAN: 5713080124294
Varenr.: 24233141
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Scan Products fordelerboks til driver
49 kr
Til butik
Scan Products fordelerboks til driver billede

Produktinformation

Fordelerboks til Scan Products spots Denne fordelingssystem sikrer en hurtig og præcis tilslutning af produkter som f.eks. Sofia LED møbelsspot. Systemet monteres på sekundærsiden af LED-driveren og faciliterer oprettelsen af en serieforbindelse med en st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Størrelse: 31x19x40 mm
EAN: 5713080124294
Varenr.: 6662100096
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products fordelerboks til driver
-9%50 kr
Før 55 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Scan Products fordelerboks til driver billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Monteringstilbehør
Størrelse: 31x19x40 mm
EAN: 5713080124294
Varenr.: 6662100096
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products fordelerboks til driver
52 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
52 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Driver 350mA fordelerboks (tilbehr)
57 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fordelerboks til driver Tilbehør
61,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Scan Products fordelerboks til driver
65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Scan Products fordelerboks til driver
65 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scan Products Driver 350ma fordelerboks 6 udgange
71 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør). koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK48 kr87 krKøb
2LavprisEl49 kr49 krKøb
3Greenline50 kr50 krKøb
4LampeGuru.dk52 kr52 krKøb
5Proshop DK52 kr91 krKøb
6WATTOO.DK57 kr57 krKøb
7EL-GROSSISTEN61,25 kr61,25 krKøb
8BilligVVS DK65 kr65 krKøb
9LavprisVVS65 kr65 krKøb
10Elvvs.dk71 kr71 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør).

PriceData har fulgt prisen på Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør). i 181 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør).. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Scan Products Driver 350mA Fordelerboks (tilbehør). de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202648 kr1 kr (2%)
12. maj 202649 kr1 kr (2%)
11. maj 202650 kr1 kr (2%)
3. maj 202649 kr9 kr (23%)
24. apr. 202640 kr12 kr (23%)
23. apr. 202652 kr12 kr (30%)
3. apr. 202640 kr4 kr (9%)
30. mar. 202644 kr1 kr (2%)
28. mar. 202643 kr1 kr (2%)
26. mar. 202644 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret