Gå til hovedindhold

SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp

SG ArmaturenBelysningEAN: 7021988204429
Pris fra 933 krtil 1.415 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 482 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 926 kr 15. maj

Sammenlign priser på SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 933 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp
933 kr
Til butik
SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp billede

Produktspecifikationer

Mærke: sg armaturen
Kategori: Transformere
Farve: 1
Artikel nr.: 820442
EAN: 7021988204429
Varenr.: 9525675
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Driver 24V 150W, hvid, til stripline
939 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DRIVER 24V 150W FASEAVSNITT
980,97 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Driver 24v 150w faseavsnitt
1.056,25 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
SG StripLine driver, 150W
1.099 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine driver, 150W
1.199 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
SG StripLine driver, 150W
1.315 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SG StripLine driver, 150W
1.415 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK933 kr972 krKøb
2WATTOO.DK939 kr939 krKøb
3EL-GROSSISTEN980,97 kr980,97 krKøb
4MaintainIt1.056,25 kr1.056,25 krKøb
5LavprisEl1.099 kr1.099 krKøb
6Greenline1.199 kr1.199 krKøb
7BilligVVS DK1.315 kr1.315 krKøb
8LavprisVVS1.415 kr1.415 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp

PriceData har fulgt prisen på SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp i 179 dage. Laveste pris i perioden er 926 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.016 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 942 kr.

Den nuværende pris på 933 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for SG ARMATUREN SG Hvid Driver 24V 150W Bagkantsdæmp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026933 kr1 kr (0%)
28. maj 2026934 kr1 kr (0%)
25. maj 2026935 kr1 kr (0%)
21. maj 2026936 kr1 kr (0%)
20. maj 2026937 kr1 kr (0%)
17. maj 2026938 kr1 kr (0%)
16. maj 2026939 kr13 kr (1%)
15. maj 2026926 kr14 kr (1%)
14. maj 2026940 kr13 kr (1%)
5. maj 2026927 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret