Gå til hovedindhold

SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A

SanDiskHukommelseEAN: 0619659142049
Pris fra 134 krtil 189 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 4. mar.

Sammenlign priser på SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Dual 32GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå
134 kr
Til butik
SanDisk Ultra Dual 32GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå billede

Produktinformation

SanDisk Ultra Dual - USB flashdrive - 32 GB - USB 3.1 / USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDDDC2-032G-G46
EAN: 0619659142049
Varenr.: 990760906
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A
139 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Dual 32gb Usb-a / Usb-c Sort, Sølv
174 kr
Til butik
Sandisk Ultra Dual 32gb Usb-a / Usb-c Sort, Sølv billede

Produktinformation

Dobbelt USB-A- og USB-C-stik flytter filer mellem telefoner og pc'er 150 MB/s USB 3.2 Gen 1 læsehastighed reducerer overførselstiden for store filer Skyde-design trækker stikket tilbage og beskytter det uden hætte Slankt kabinet i metal med tekstur på 9,1 g passer i lommen og ser professionelt ud Bred kompatibilitet med Windows, Mac og Android til plug and play-brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-hukommelse
Artikel nr.: SDDDC2-032G-G46
EAN: 0619659142049
Varenr.: 5010988972
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra Dual 32GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK134 kr134 krKøb
2InkClub DK139 kr139 krKøb
3Dustin DK174 kr260,25 krKøb
4Ultrashop189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A i 184 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 134 kr er 30% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 32GB Typ C 619659142049 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026134 kr1 kr (1%)
28. maj 2026133 kr1 kr (1%)
22. maj 2026132 kr2 kr (2%)
14. maj 2026130 kr9 kr (6%)
11. apr. 2026139 kr16 kr (13%)
23. mar. 2026123 kr5 kr (4%)
22. mar. 2026118 kr4 kr (4%)
4. mar. 2026114 kr4 kr (3%)
15. feb. 2026118 kr11 kr (10%)
14. feb. 2026107 kr11 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret