Gå til hovedindhold

SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv

SanDiskHukommelseEAN: 0619659169411
Pris fra 416 krtil 539 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 361 kr 2. mar.

Sammenlign priser på SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 416 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk iXpand Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.0 / Lightning
416 kr
Til butik
SanDisk iXpand Go - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.0 / Lightning billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 4
Artikel nr.: SDIX60N-128G-GN6NE
EAN: 0619659169411
Varenr.: 5723551
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv
422 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ixpand Go 128gb Grå, Sølv
424 kr
Til butik
Sandisk Ixpand Go 128gb Grå, Sølv billede

Produktinformation

128 GB kapacitet frigør plads på din iPhone til apps, fotos og videoer Sikkerhedskopierer automatisk fotos, videoer og kontakter, når den er tilsluttet Lightning- og USB 3.0-stik flytter filer hurtigt mellem enheder Drejeligt design beskytter stikket og kan nemt fastgøres til en nøglering Kompakt metalhus i grå og sølv passer i lommer og tasker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-hukommelse
Artikel nr.: SDIX60N-128G-GN6NE
EAN: 0619659169411
Varenr.: 5011207096
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
iXpand USB nøgle - USB 3.0 / Lightning, 128GB
445 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK iXpand Go - 128GB - USB Stick
492 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SANDISK USB iXpand 128GB Flash Drive til iPhone/iPad
-57%515 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv
539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
2CompuMail DK422 kr422 krKøb
3Dustin DK424 kr510,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN445 kr445 krKøb
5Proshop DK492 kr531 krKøb
6Teknikproffset DK515 kr564 krKøb
7Ultrashop539 kr539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv

PriceData har fulgt prisen på SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 294 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 416 kr er 26% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for SanDisk iXpand Go 128GB USB 3.0 / Apple Lightning USB stick Sort Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026416 kr6 kr (1%)
9. maj 2026422 kr27 kr (7%)
7. maj 2026395 kr40 kr (9%)
6. maj 2026435 kr53 kr (14%)
1. apr. 2026382 kr10 kr (3%)
29. mar. 2026392 kr10 kr (3%)
14. mar. 2026382 kr8 kr (2%)
10. mar. 2026374 kr11 kr (3%)
7. mar. 2026385 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026386 kr17 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret