Gå til hovedindhold

SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A

SanDiskHukommelseEAN: 0619659000431
Pris fra 72 krtil 119 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 27. mar.

Sammenlign priser på SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Cruzer Blade - USB flashdrive - 16 GB - USB 2.0
72 kr
Til butik
SanDisk Cruzer Blade - USB flashdrive - 16 GB - USB 2.0 billede

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Kategori: USB-Hukommelse
Farve: 1
Artikel nr.: SDCZ50-016G-B35
EAN: 0619659000431
Varenr.: 557394
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Cruzer Blade 16GB USB 2.0 USB stick Sort Rød
73 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Cruzer Blade - Sort - 16GB - USB Stick
81 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Cruzer Blade 16gb Usb-a Sort, Rød
-0%86 kr
Før 86,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SanDisk Cruzer Blade, USB 2.0-minne (16GB)
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A
89 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik SanDisk Cruzer Blade 16 GB USB 2.0 - sort/rød
99 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Cruzer Blade 16GB USB 2.0 USB stick Sort Rød
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik SanDisk Cruzer Blade 16 GB USB 2.0 - sort/rød
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK72 kr111 krKøb
2CompuMail DK73 kr73 krKøb
3Proshop DK81 kr120 krKøb
4Dustin DK86 kr172,25 krKøb
5Teknikproffset DK89 kr138 krKøb
6InkClub DK89 kr89 krKøb
7Boligcenter DK99 kr99 krKøb
8Ultrashop119 kr119 krKøb
9Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 72 kr er 26% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 2.0 Blade 16GB 104336 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202672 kr1 kr (1%)
9. maj 202673 kr1 kr (1%)
8. maj 202674 kr1 kr (1%)
30. apr. 202673 kr5 kr (7%)
15. apr. 202668 kr4 kr (6%)
13. apr. 202672 kr1 kr (1%)
8. apr. 202671 kr1 kr (1%)
2. apr. 202672 kr3 kr (4%)
28. mar. 202669 kr11 kr (19%)
27. mar. 202658 kr11 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret