Gå til hovedindhold

SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A

SanDiskHukommelseEAN: 0619659142063
Pris fra 198 krtil 324 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 126 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 3. apr.

Sammenlign priser på SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Dual 128GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå
198 kr
Til butik
SanDisk Ultra Dual 128GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå billede

Produktinformation

SanDisk Ultra Dual - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 / USB-C

Produktspecifikationer

Mærke: SanDisk
Artikel nr.: SDDDC2-128G-G46
EAN: 0619659142063
Varenr.: 990760908
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra Dual - USB flashdrive - 128 GB - USB 3.1 / USB-C
207 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra Dual Drive - 128GB - USB Stick
207 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SANDISK USB 3.1 Ultra Dual USB-C 128GB
-64%229 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til COMTEK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SanDisk Ultra Dual USB 3.1 / USB-C
249 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A
289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra Dual 128GB USB 3.1 / USB-C USB stick Grå
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Dual 128gb Usb-a / Usb-c Sort, Sølv
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK198 kr198 krKøb
2CS MEGASTORE DK207 kr246 krKøb
3Proshop DK207 kr246 krKøb
4Teknikproffset DK229 kr278 krKøb
5COMTEK249 kr249 krKøb
6InkClub DK289 kr289 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8Dustin DK324 kr410,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for SANDISK Sandisk USB hukommelse 3.1 Ultra Dual 128GB Typ C 619659142063 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026198 kr9 kr (4%)
29. maj 2026207 kr6 kr (3%)
27. maj 2026201 kr33 kr (20%)
24. maj 2026168 kr27 kr (14%)
23. maj 2026195 kr5 kr (3%)
22. maj 2026190 kr22 kr (13%)
14. maj 2026168 kr22 kr (12%)
13. maj 2026190 kr22 kr (13%)
12. maj 2026168 kr4 kr (2%)
11. maj 2026172 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret