Gå til hovedindhold

SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A

SanDiskHukommelseEAN: 0619659163730
Pris fra 99 krtil 219 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 18. maj

Sammenlign priser på SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 64 GB
99 kr
Til butik
Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 64 GB billede

Produktinformation

Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle på 64 GB samler dine dokumenter, billeder og videoer på én enhed. Med USB 3.1-tilslutning og hastighed op til 130 MB/s går filoverførsler hurtigt, uanset om du arbejder på pc, laptop eller Mac. Lille størrelse. Stor bekvemmelighed. Den ultrakompakte formfaktor med dimensioner på 14,3 x 5 x 29,8 mm betyder, at USB-nøglen næsten ikke fylder, når den sidder i porten. Det er praktisk, hvis du ofte flytter dig med computeren og gerne vil lade nøglen blive siddende uden at den er i vejen. Klar til dine systemer og filer USB-nøglen understøtter Windows Vista, 7 og 8 samt Mac OS 10.7 og nyere. Den er formateret med FAT32, så du kan gemme og læse filer på tværs af de understøttede systemer uden ekstra opsætning. Softwaren Sandisk Secure Access er inkluderet. I pakken: Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 64 GB.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: USB stik & USB nøgler
Artikel nr.: Ultra Fit
EAN: 0619659163730
Varenr.: 99300
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SanDisk Ultra Fit - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.1
101 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Fit 64GB USB 3.1 USB stick Sort
102 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra Fit - 64GB - USB Stick
120 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Fit 64gb Usb-a Sort
-0%136 kr
Før 136,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra Fit 64GB USB 3.1 USB stick Sort
139 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A
139 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
SANDISK USB-minne 3.1 UltraFit 64GB
-38%142 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik SanDisk Ultra Fit 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, sort
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik SanDisk Ultra Fit 64 GB - USB Type-A 3.2 Gen 1, sort
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK99 kr99 krKøb
2CS MEGASTORE DK101 kr140 krKøb
3CompuMail DK102 kr102 krKøb
4Proshop DK120 kr159 krKøb
5Dustin DK136 kr222,25 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7InkClub DK139 kr139 krKøb
8Teknikproffset DK142 kr191 krKøb
9Boligcenter DK199 kr199 krKøb
10Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 25% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for SANDISK SANDISK USB 3.1 UltraFit 64GB 619659163730 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202699 kr1 kr (1%)
21. maj 202698 kr12 kr (14%)
18. maj 202686 kr13 kr (13%)
14. maj 202699 kr1 kr (1%)
7. maj 202698 kr3 kr (3%)
2. apr. 202695 kr9 kr (10%)
5. mar. 202686 kr7 kr (9%)
21. feb. 202679 kr1 kr (1%)
18. feb. 202678 kr1 kr (1%)
17. feb. 202679 kr8 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret