Gå til hovedindhold

SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A

SanDiskHukommelseEAN: 0619659163792
Pris fra 239 krtil 419 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 3. mar.

Sammenlign priser på SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 256 GB
239 kr
Til butik
Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 256 GB billede

Produktinformation

Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle leverer 256 GB lagerkapacitet i et format, der næsten forsvinder i porten. Den er velegnet til computer, laptop, mac og pc, når du vil gemme og flytte dokumenter, billeder eller andre filer uden at fylde i tasken. Med USB 3.1-tilslutning og læsehastighed op til 130 MB/s går overførsel af data hurtigt sammenlignet med ældre USB-standarder. Lille størrelse. Fast plads i porten. Den ultrakompakte formfaktor med dimensioner på 14,3 x 5 x 29,8 mm gør USB-nøglen diskret i brug. Den kan blive siddende i din computer eller laptop uden at fylde meget, så du næsten glemmer, at den er der. Klar til brug på tværs af systemer USB-nøglen er formateret med FAT32 og klar til brug fra start. Den er kompatibel med Windows Vista, 7, 8 samt Mac OS 10.7 og nyere, så du kan anvende den på både mac og pc. Der følger desuden Sandisk SecureAccess med som software til beskyttelse af dine filer. I pakken: Sandisk Ultra Fit 3.1 USB-nøgle - 256 GB.

Produktspecifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Hukommelse USB stik
Artikel nr.: Ultra Fit
EAN: 0619659163792
Varenr.: 99302
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANDISK Ultra Fit - 256GB - USB Stick
243 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SanDisk Ultra Fit 256GB USB 3.1 USB stick Sort
305 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Sandisk Usb-Minne 3.1 Ultrafit 256Gb
-65%342 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik SanDisk Ultra Fit 256 GB USB 3.1 - sort
369 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik SanDisk Ultra Fit 256 GB USB 3.1 - sort
389 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sandisk Ultra Fit 256gb Usb-a Sort
399 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SanDisk Ultra Fit 256GB USB 3.1 USB stick Sort
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK239 kr239 krKøb
2Proshop DK243 kr282 krKøb
3CompuMail DK305 kr305 krKøb
4Teknikproffset DK342 kr391 krKøb
5Boligcenter DK369 kr369 krKøb
6Vivas DK389 kr458 krKøb
7Dustin DK399 kr485,25 krKøb
8InkClub DK409 kr409 krKøb
9Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 18% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for SANDISK SanDisk USB 3.1 UltraFit 256GB USB-A 0619659163792 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. mar. 2026239 kr3 kr (1%)
3. mar. 2026236 kr7 kr (3%)
27. feb. 2026229 kr33 kr (17%)
22. feb. 2026196 kr3 kr (2%)
20. feb. 2026199 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026198 kr1 kr (1%)
9. feb. 2026199 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026198 kr1 kr (1%)
26. dec. 2025199 kr4 kr (2%)
25. dec. 2025195 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret