Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806097615064
Pris fra 5.873 krtil 6.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 876 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.789 kr 24. maj

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5873 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm
5.873 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU - S95UF Series - LED-skærm - kurvet - USB - 49" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS49F950UAUXXE
EAN: 8806097615064
Varenr.: 1003362569
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU - 5120x1440 - 120Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch
5.896 kr
Til butik
49" Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU - 5120x1440 - 120Hz - VA - 90W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU monitor leverer et bredt 32:9 buet VA-panel til immersiv multitasking og underholdning, ideel til produktivitet og konsol/PC-gaming. Størrelse: 49" Opløsning: 5120 x 1440 Opdateringshastighed: 120Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort, USB-C med 90W USB-C Power Delivery Særlige funktioner: KVM switch; USB hub; Ethernet netværksadapter; DisplayHDR 400; Flicker-Free; Eye Saver Mode Alsidig tilslutning, HDR-understøttelse og indbygget KVM effektiviserer arbejdsgange og mindsker kabelrod for uafbrudt multitasking og immersiv medieafspilning.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS49F950UAUXXE
EAN: 8806097615064
Varenr.: 3401645
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 49" ViewFinity S9 curved skærm S49F950UA
5.896 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S9 S95uf Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 120hz
-10%6.749 kr
Før 7.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.873 kr5.873 krKøb
2Proshop DK5.896 kr5.896 krKøb
3Komplett DK5.896 kr5.896 krKøb
4Dustin DK6.749 kr6.835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 5.789 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 6.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.011 kr.

Den nuværende pris på 5.873 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S49F950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20265.873 kr23 kr (0%)
1. jun. 20265.896 kr23 kr (0%)
30. maj 20265.873 kr23 kr (0%)
29. maj 20265.896 kr23 kr (0%)
28. maj 20265.873 kr84 kr (1%)
24. maj 20265.789 kr84 kr (1%)
7. maj 20265.873 kr23 kr (0%)
3. maj 20265.896 kr23 kr (0%)
30. apr. 20265.873 kr3 kr (0%)
25. apr. 20265.870 kr132 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret