Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095251233
Pris fra 5.624 krtil 7.579 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.955 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5624 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S9 S95uc Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 120hz
-25%5.624 kr
Før 7.498,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Viewfinity S9 S95uc Curved 49 tommer 5120 × 1440pixels Va 32:9 120hz billede

Produktinformation

Fordybende 49" Dual QHD (5120 x 1440) visuel oplevelse Ultrabredt 32:9-billedformat giver stor skærmflade Sømløs USB-C-forbindelse til strømforsyning og data Integreret KVM-switch forenkler administration af flere enheder Høj opdateringshastighed på 120 Hz for jævn bevægelse Skarpe billeder med en buet VA-panelskærm 350 cd/m² lysstyrke for levende og klare billeder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS49C950UAUXEN
EAN: 8806095251233
Varenr.: 5011367846
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - 5120x1440 - 120 Hz - VA - 90 W USB-C - KVM switch
5.790 kr
Til butik
49" Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - 5120x1440 - 120 Hz - VA - 90 W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU monitor leverer en immersiv oplevelse til produktivitet og underholdning på en 1000R buet VA-panel, ideel til multitasking og indholdsproduktion. Størrelse: 49" Opløsning: 5120 × 1440 Opdateringsfrekvens: 120 Hz Paneltype: VA Tilslutninger: 2 × HDMI, DisplayPort, USB-C med 90 W USB-C Power Delivery, USB 3.0 hub, Ethernet Særlige funktioner: KVM switch; 90 W USB-C Power Delivery; DisplayHDR 400; Adaptive Picture; Flicker-Free; TUV Rheinland Intelligent Eye Care Certification Den buede skærm, brede farvedækning og indbygget KVM med højtydende USB-C gør multi-device-arbejde mere effektivt og reducerer kabelrod for professionelle og kreative brugere.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS49C950UAUXEN
EAN: 8806095251233
Varenr.: 3234571
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 49" ViewFinity Curved skærm S49C950
5.790 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
6.247 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz Dockingskærm - GEEKD.dk
6.639 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort
6.975 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet skærm 49" Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - Dual QHD 120 Hz, USB?C
-4%7.199 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet skærm 49" Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - Dual QHD 120 Hz, USB?C
-4%7.219 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU 49 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
7.579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK5.624 kr5.710,25 krKøb
2Proshop DK5.790 kr5.790 krKøb
3Komplett DK5.790 kr5.790 krKøb
4CompuMail DK6.247 kr6.247 krKøb
5Geekd6.639 kr6.639 krKøb
6CS MEGASTORE DK6.975 kr7.174 krKøb
7Boligcenter DK7.199 kr7.199 krKøb
8Vivas DK7.219 kr7.379 krKøb
9Ultrashop7.579 kr7.579 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 5.624 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 6.643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.270 kr.

Den nuværende pris på 5.624 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S49C950UAU - S95UC Series - LED-skærm - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 120 Hz - VA - 350 cd/m² - 3000:1 - DisplayHDR 400 - 5 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20265.624 kr266 kr (5%)
5. maj 20265.890 kr6 kr (0%)
1. maj 20265.896 kr197 kr (3%)
24. apr. 20266.093 kr90 kr (1%)
17. apr. 20266.183 kr29 kr (0%)
16. apr. 20266.154 kr3 kr (0%)
15. apr. 20266.151 kr11 kr (0%)
14. apr. 20266.140 kr23 kr (0%)
10. apr. 20266.117 kr132 kr (2%)
4. apr. 20266.249 kr132 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret