Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806095006413
Pris fra 7.611 krtil 11.298 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.687 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7611 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz
7.611 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU - S90PC Series - LED-skærm - Smart - 27" - 5120 x 2880 5K @ 60 Hz - IPS - 600 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - Mini DisplayPort, Thunderbolt 4 - højtalere - sølv, metalsølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS27C902PAUXEN
EAN: 8806095006413
Varenr.: 1001273736
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27 IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz
9.259 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27 IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" 5K Skærm Oplev en enestående billedkvalitet med Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU, en 27-tommers skærm med en imponerende opløsning på 5120 x 2880 i 5K. Denne skærm er designet til at bringe dine billeder og videoer t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: TV & Lyd
EAN: 8806095006413
Varenr.: 81761
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Samsung S90PC 5K Ultra HD IPS - Sølv
-15%9.299 kr
Før 10.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 27" Samsung S90PC 5K Ultra HD IPS - Sølv billede

Produktinformation

Oplev 5K skarphed på en 27" skærmSamsung S90PC giver dig 5K Ultra HD opløsning (5.120 × 2.880) på 27" med IPS-panel, der leverer brede betragtningsvinkler på 178° og 100 % sRGB dækning. Den matte overflade reducerer genskin, så du kan fordybe dig i foto- og videoredigering, kontoropgaver og underholdning. Med indbyggede højttalere og kamera er den klar til videomøder og streaming uden ekstra tilbehør.Smart skærm til arbejde og underholdningS90PC har Tizen, Wi‑Fi og Bluetooth, så du kan bruge apps, AirPlay, Multi View, Screen mirroring og Workspace uden en tilsluttet pc. Super Ultrawide GameView og spiltilstand giver fleksibilitet, når du vil slappe af med spil. Eye Saver Mode, lavt blåt lys og flimmerfri teknologi hjælper med at mindske belastning ved længere sessions.Fleksibel tilslutning og ergonomiTilslut og oplad din bærbare via Thunderbolt 4 med op til 90 W USB Power Delivery. Den indbyggede USB‑hub (USB‑A) og Mini DisplayPort gør opsætningen enkel. HAS-stander med højdejustering op til 12 cm, pivot, tilt og VESA 100 × 100 mm giver en ergonomisk arbejdsplads. Kabelhåndtering holder bordet ryddeligt.Skærmstørrelse: 27" / 68,6 cmOpløsning: 5.120 × 2.880 (5K Ultra HD)Panel: IPS, mat overfladeOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 5 ms (GTG)Lysstyrke: 600 cd/m²Kontrast: 1.000:1Farver: 1 mia.Farverum: 100 % sRGB, 99 % DCI‑P3Betragtningsvinkler: 178°/178°HDR: UnderstøttetHøjttalere/kamera: 2 × 10 W, indbygget kameraTilslutninger: Thunderbolt 4 (1), Mini DisplayPort (1), USB‑A (3), USB‑hub 3.2 Gen 1, DC‑inUSB Power Delivery: Op til 90 WNetværk: Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac), Bluetooth 4,2Smart-funktioner: Tizen, AirPlay, Multi View, Wireless DeX, SmartThings, Alexa/BixbyErgonomi: Højdejustering 12 cm, pivot −92° til 92°, tilt ...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 10.55g
EAN: 8806095006413
Varenr.: 2003084
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Samsung S90PC 5K Ultra HD IPS - Sølv
-15%9.319 kr
Før 11.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S90pc 27 tommer 5120 × 2880pixels Ips 16:9 60hz
10.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU - 5120x2880 (5K) - 60Hz - IPS - 90W USB-C
11.298 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.611 kr7.611 krKøb
2Ultrashop9.259 kr9.259 krKøb
3Boligcenter DK9.299 kr9.299 krKøb
4Vivas DK9.319 kr9.488 krKøb
5Dustin DK10.999 kr11.085,25 krKøb
6Proshop DK11.298 kr11.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz i 166 dage. Laveste pris i perioden er 6.733 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 9.287 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.334 kr.

Den nuværende pris på 7.611 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU 27" IPS 5120 x 2880 (5K) Thunderbolt 4 Mini DisplayPort 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20267.611 kr83 kr (1%)
25. maj 20267.694 kr3 kr (0%)
24. maj 20267.697 kr57 kr (1%)
23. maj 20267.754 kr166 kr (2%)
22. maj 20267.920 kr8 kr (0%)
20. maj 20267.912 kr150 kr (2%)
15. maj 20268.062 kr10 kr (0%)
14. maj 20268.052 kr6 kr (0%)
13. maj 20268.058 kr12 kr (0%)
12. maj 20268.070 kr20 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret