Gå til hovedindhold

Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

SamsungComputer – tilbehørEAN: 8806094926361
Pris fra 3.736 krtil 4.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.083 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3736 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
3.736 kr
Til butik
Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP - S80PB Series - LED-skærm - 32" - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - DisplayHDR 600 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS32B800PXPXEN
EAN: 8806094926361
Varenr.: 1000958097
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Viewfinity S80pb 32 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz
-19%3.749 kr
Før 4.618,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Samsung Viewfinity S80pb 32 tommer 3840 × 2160pixels Ips 16:9 60hz billede

Produktinformation

32" 4K IPS-panel leverer skarpe 3840x2160-detaljer til design og gennemgang VESA DisplayHDR 600 og 98 % DCI-P3 gengiver rigere kontrast og farver USB-C med 90 W strømforsyning oplader bærbare pc'er og reducerer kabelrod USB-hub, RJ45 og DisplayPort plus Picture-in-Picture gør multitasking enklere Højdejusterbart stativ kan drejes, svinges og vippes for præcis placering...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Artikel nr.: LS32B800PXPXEN
EAN: 8806094926361
Varenr.: 5011365299
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 32" Samsung S80PB 4K Ultra HD LED - sort
-8%4.799 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm 32" Samsung S80PB 4K Ultra HD LED - sort billede

Produktinformation

Professionel 32" 4K skærm til arbejde og kreativt brugSamsung S80PB giver skarp 4K-opløsning på 3840 × 2160 i et fladt 32" IPS-panel med brede betragtningsvinkler på 178°. Med DisplayHDR 600, 1,07 mia. farver og DCI-P3-farverum på 98% får du præcis farvegengivelse til foto, video og detaljeret kontorarbejde. Skærmen er behagelig i længere arbejdsdage takket være flimmerfri teknologi og Eye Saver Mode.Fleksibel tilslutning og smart arbejdspladsDen indbyggede USB-hub rummer 3× USB-A og 1× USB-C med op til 90 W USB Power Delivery, så du kan tilslutte bærbar og tilbehør med ét kabel. Derudover får du HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, hovedtelefonudgang og Ethernet LAN. Billede-i-billede, spiltilstand og smarte billedtilstande (Standard, Tilpasset, Cinema, Dynamic, Energispare) hjælper dig fra multitasking til underholdning.Ergonomi og design til professionel brugDen slanke sorte skærm er skabt til en ryddelig arbejdsplads. Højden kan justeres op til 12 cm, og både tilt, drej og pivot gør det nemt at finde en komfortabel position. VESA 100 × 100 gør vægmontering mulig. Aftageligt stativ medfølger.Skærmstørrelse: 81,3 cm (32")Opløsning: 3840 × 2160 (4K Ultra HD)Panel: IPS, fladOpdateringshastighed: 60 HzResponstid: 5 msLysstyrke: 350 cd/m² (typ.), 280 cd/m² (min.)Kontrast: 1000:1 (typ.)HDR: DisplayHDR 600Farver: 1,07 mia.; DCI-P3 98%Synsvinkel: 178°/178°Tilslutninger: 1× HDMI 2.0, 1× DisplayPort 1.4, 1× USB-C (op til 90 W PD), 3× USB-A (USB 3.2 Gen 1), hovedtelefonudgang, AC-indgang, Ethernet LAN (RJ‑45)USB-hub: JaErgonomi: Højdejustering 12 cm, tilt −2° til 25°, drej −30° til 30°, pivot −2° til 92°, VESA 100 × 100Energiforbrug: 33,2 W (typ.), 0,5 W (standby), 0,3 W (off)Strømforsyning: Intern, 100 – 240 VMål med stand: B 71,6 × H 58,0 × D 2...

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skærme
Vægt: 13.98g
EAN: 8806094926361
Varenr.: 1980215
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32 IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz
4.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 32" Samsung S80PB 4K Ultra HD LED - sort
-8%4.819 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.736 kr3.736 krKøb
2Dustin DK3.749 kr3.835,25 krKøb
3Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
4Ultrashop4.799 kr4.799 krKøb
5Vivas DK4.819 kr4.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.602 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 3.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.717 kr.

Den nuværende pris på 3.736 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Samsung ViewFinity S8 S32B800PXP 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263.736 kr13 kr (0%)
30. jan. 20263.749 kr126 kr (3%)
10. jan. 20263.623 kr126 kr (3%)
9. jan. 20263.749 kr147 kr (4%)
7. jan. 20263.602 kr147 kr (4%)
17. dec. 20253.749 kr18 kr (0%)
13. dec. 20253.731 kr18 kr (0%)
10. dec. 20253.749 kr18 kr (0%)
6. dec. 20253.731 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret