Gå til hovedindhold

Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå

Pris fra 247 krtil 494 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222 kr 22. maj

Sammenlign priser på Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 247 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-ES948CLEGWW Beskyttelsescover Blå
247 kr
Til butik
Samsung EF-ES948CLEGWW Beskyttelsescover Blå billede

Produktinformation

Samsung EF-ES948 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - lyseblå - for Galaxy S26 Ultra

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-ES948CLEGWW
EAN: 8806097887218
Varenr.: 1003957829
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra Silicone Magnet Case - Blue
-36%289 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå
299 kr
Til butik
Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå billede

Produktinformation

Dette silikone magnet etui til Samsung Galaxy S26 Ultra giver hverdagsbeskyttelse uden at gøre telefonen klodset at holde om. Det tynde og grebsvenlige design skærmer mod ridser og stød, så telefonens bagside og kanter får et ekstra lag sikkerhed. Pasformen følger telefonens knapper og porte præcist. Magnetisk etui med trådløs opladning Den magnetiske funktion holder etuiet stabilt på telefonen. Qi-opladning er understøttet, så du kan lade trådløst uden at tage coveret af – det gør hverdagens opladning mere enkel. Praktiske detaljer i brug Knapperne er dækket af fleksibelt silikone med hævede markeringer, så de stadig er nemme at finde og trykke på. Den himmelblå farve tilføjer et diskret farvestrejf uden at gå på kompromis med det enkle udtryk. I pakken: 1 x Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: EF-ES948CLEGWW
EAN: 8806097887218
Varenr.: 26556
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra Magnet silikone cover (light blue)
449 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Silicone Case Samsung Galaxy S26 Ultra Lyse Blå
494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK247 kr247 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4Komplett DK449 kr449 krKøb
5Dustin DK494 kr580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå i 95 dage. Laveste pris i perioden er 222 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 247 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Samsung Silikone Magnet Etui til Galaxy S26 Ultra - Himmelblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026247 kr39 kr (14%)
28. maj 2026286 kr64 kr (29%)
22. maj 2026222 kr77 kr (26%)
28. apr. 2026299 kr29 kr (11%)
16. apr. 2026270 kr29 kr (10%)
9. apr. 2026299 kr26 kr (8%)
4. apr. 2026325 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026324 kr25 kr (8%)
2. apr. 2026299 kr25 kr (8%)
29. mar. 2026324 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret