Gå til hovedindhold

Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå

Pris fra 222 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 217 kr 29. maj

Sammenlign priser på Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 222 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-ES942CLEGWW Beskyttelsescover Blå
222 kr
Til butik
Samsung EF-ES942CLEGWW Beskyttelsescover Blå billede

Produktinformation

Samsung EF-ES942 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - lyseblå - for Galaxy S26

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-ES942CLEGWW
EAN: 8806097934745
Varenr.: 1003957823
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Silicone Magnet Case - Blue
-36%289 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå
299 kr
Til butik
Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå billede

Produktinformation

Dette silikone magnet etui til Samsung Galaxy S26 i himmelblå giver praktisk hverdagsbeskyttelse uden at gøre telefonen markant tykkere. Etuiet er lavet i silikone og dækker både knapper og kanter, så telefonens sider er skærmet, mens profilen holdes slank. Magnetisk klar til opladning og tilbehør Inbyggede magneter hjælper med at placere Samsung Galaxy S26 korrekt på en trådløs oplader, så opladningen bliver mere ligetil. Etuiet kan desuden bruges sammen med magnetisk tilbehør som batteripakke, bilholder og punge, så du hurtigt kan klikke ekstraudstyr på og af efter behov. Tilpasset Samsung Galaxy S26 Udskæringer og pasform er tilpasset Samsung Galaxy S26, så etuiet sidder præcist. Den himmelblå farve giver et enkelt og roligt udtryk, der følger telefonen tæt uden at tilføje unødig tykkelse. I pakken: 1x Samsung Galaxy S26 silikone magnet etui - himmelblå.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: EF-ES942CLEGWW
EAN: 8806097934745
Varenr.: 26553
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung EF-ES942CLEGWW Beskyttelsescover Blå
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Silicone Case Samsung Galaxy S26 Lyse Blå
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Magnet Silikoneetui (lyseblå)
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK222 kr222 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Dustin DK431 kr517,25 krKøb
6Komplett DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå

PriceData har fulgt prisen på Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå i 95 dage. Laveste pris i perioden er 217 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 301 kr.

Den nuværende pris på 222 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Samsung Galaxy S26 Silikone Magnet Etui - Himmelblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026222 kr19 kr (8%)
30. maj 2026241 kr24 kr (11%)
29. maj 2026217 kr27 kr (11%)
28. maj 2026244 kr5 kr (2%)
27. maj 2026249 kr4 kr (2%)
26. maj 2026253 kr4 kr (2%)
25. maj 2026257 kr3 kr (1%)
24. maj 2026260 kr4 kr (2%)
23. maj 2026264 kr4 kr (1%)
22. maj 2026268 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret