Gå til hovedindhold

Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort

Pris fra 261 krtil 494 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 261 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung EF-ES948CBEGWW Beskyttelsescover Sort
261 kr
Til butik
Samsung EF-ES948CBEGWW Beskyttelsescover Sort billede

Produktinformation

Samsung EF-ES948 - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - sort - for Galaxy S26 Ultra

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: EF-ES948CBEGWW
EAN: 8806097887225
Varenr.: 1003827291
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra Silicone Magnet Case - Black
-36%289 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort
299 kr
Til butik
Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort billede

Produktinformation

Dette silikone magnet cover er designet specifikt til Samsung Galaxy S26 Ultra og passer til dig, der vil skærme telefonen mod ridser og stød uden at gøre den markant større. Coveret er lavet i silikone, som ligger behageligt i hånden og giver et grebsvenligt ydre. Udskæringer og pasform matcher telefonen præcist. Beskyttelse der føles naturlig i hånden Med et tyndt og grebsvenligt design er coveret nemt at bruge i hverdagen. Det beskytter mod ridser og stød, så telefonen er bedre skærmet, når du lægger den fra dig eller har den med på farten. Magnetisk design og trådløs opladning Coveret har magnetisk understøttelse, så du kan udnytte den magnetiske funktion sammen med din telefon. Understøttelse af Qi-opladning betyder, at coveret er egnet til trådløs opladning. Knapperne er dækket af silikone med forhøjede markeringer, så de stadig er lette at finde og betjene. I pakken: 1 stk. Samsung Silikone Magnet Cover til Samsung Galaxy S26 Ultra, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Cover til Galaxy S26 (Plus & Ultra)
Artikel nr.: EF-ES948CBEGWW
EAN: 8806097887225
Varenr.: 26555
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S26 Ultra magnetisk silikone cover (sort)
449 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Silicone Case Samsung Galaxy S26 Ultra Sort
494 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK261 kr261 krKøb
2Proshop DK289 kr328 krKøb
3Av-Cables DK299 kr299 krKøb
4Komplett DK449 kr449 krKøb
5Dustin DK494 kr580,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort i 95 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 261 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Samsung Silikone Magnet Cover til Galaxy S26 Ultra - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026261 kr32 kr (14%)
29. maj 2026229 kr9 kr (4%)
28. maj 2026238 kr16 kr (7%)
22. maj 2026222 kr18 kr (8%)
20. maj 2026240 kr5 kr (2%)
8. maj 2026245 kr13 kr (5%)
7. maj 2026258 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026257 kr2 kr (1%)
26. apr. 2026255 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026257 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret