Gå til hovedindhold

Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

SamsungHarddiskeEAN: 8806092968486
Pris fra 2.866 krtil 3.929 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.063 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.539 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2866 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
2.866 kr
Til butik
Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 billede

Produktinformation

SSD, krypteret, 2 TB, ekstern (bærbar), USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse), 256-bit AES, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: SSD
Artikel nr.: MU-PE2T0R/EU
EAN: 8806092968486
Varenr.: 3068079
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung T7 Shield SSD MU-PE2T0R 2TB USB 3.2 Gen 2
3.338 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung T7 Shield 2tb Rugged Portable Ssd Usb-c Blå
3.874 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung T7 Shield SSD MU-PE2T0R 2TB USB 3.2 Gen 2
3.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.866 kr2.866 krKøb
2CompuMail DK3.338 kr3.338 krKøb
3Dustin DK3.874 kr3.960,25 krKøb
4Ultrashop3.929 kr3.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.561 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 3.881 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.322 kr.

Den nuværende pris på 2.866 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Samsung Portable SSD T7 Shield - 2TB - Blå - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20262.866 kr472 kr (14%)
29. maj 20263.338 kr536 kr (14%)
28. maj 20263.874 kr7 kr (0%)
27. maj 20263.881 kr961 kr (33%)
8. maj 20262.920 kr230 kr (9%)
22. apr. 20262.690 kr11 kr (0%)
18. apr. 20262.679 kr2 kr (0%)
15. apr. 20262.677 kr2 kr (0%)
6. apr. 20262.679 kr2 kr (0%)
3. apr. 20262.677 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret