Gå til hovedindhold

Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

SamsungHarddiskeEAN: 8806092968455
Pris fra 1.890 krtil 2.539 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 649 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.590 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1890 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2
1.890 kr
Til butik
Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 billede

Produktinformation

SSD, krypteret, 1 TB, ekstern (bærbar), USB 3.2 Gen 2 (USB-C stikforbindelse), 256-bit AES, beige

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: SSD
Artikel nr.: MU-PE1T0K/EU
EAN: 8806092968455
Varenr.: 3068074
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung T7 Shield SSD MU-PE1T0K 1TB USB 3.2 Gen 2
2.088 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung T7 Shield 1tb Rugged Portable Ssd Usb-c Beige
2.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung T7 Shield SSD MU-PE1T0K 1TB USB 3.2 Gen 2
2.539 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.890 kr1.890 krKøb
2CompuMail DK2.088 kr2.088 krKøb
3Dustin DK2.249 kr2.335,25 krKøb
4Ultrashop2.539 kr2.539 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2

PriceData har fulgt prisen på Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 929 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.576 kr.

Den nuværende pris på 1.890 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Samsung Portable SSD T7 Shield - 1TB - Beige - Ekstern SSD - USB 3.2 Gen 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.890 kr11 kr (1%)
13. maj 20261.879 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.890 kr11 kr (1%)
11. maj 20261.879 kr11 kr (1%)
9. maj 20261.890 kr11 kr (1%)
8. maj 20261.879 kr11 kr (1%)
2. maj 20261.890 kr11 kr (1%)
1. maj 20261.879 kr31 kr (2%)
29. apr. 20261.848 kr33 kr (2%)
28. mar. 20261.815 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret