Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095234915
Pris fra 6.263 krtil 7.429 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.166 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.722 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6263 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
6.263 kr
Til butik
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49" VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS49CG954EUXEN
EAN: 8806095234915
Varenr.: 1001700818
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz Skærm - GEEKD.dk
6.463 kr
Til butik
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev det næste niveau af gaming med Samsung Odyssey G9 S49CG954EU, en 49-tommer skærm, der kombinerer exceptionel billedkvalitet med en banebrydende ydeevne. Med en opløsning på 5120 x 1440 pixel i Dual QHD og en imponerende opdateringshastighed på 240 H...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8806095234915
Varenr.: 49389963575632
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort
6.782 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - 5120x1440 - 240Hz - VA
7.038 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kurvet gaming skærm Samsung Odyssey G9 49" 5120 × 1440 240 Hz
-18%7.099 kr
Før 8.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kurvet gaming skærm Samsung Odyssey G9 49" 5120 × 1440 240 Hz
-18%7.119 kr
Før 8.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey G9 S49CG954EU 49 VA 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 240Hz
7.429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.263 kr6.263 krKøb
2Geekd6.463 kr6.463 krKøb
3CS MEGASTORE DK6.782 kr6.981 krKøb
4Proshop DK7.038 kr7.038 krKøb
5Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
6Vivas DK7.119 kr7.279 krKøb
7Ultrashop7.429 kr7.429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.722 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 6.943 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.387 kr.

Den nuværende pris på 6.263 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Samsung Odyssey G9 S49CG954EU - G95C Series - LED-skærm - gaming - kurvet - 49 - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - VA - 450 cd/m² - 2500:1 - DisplayHDR 1000 - 1 ms - 2xHDMI, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20266.263 kr144 kr (2%)
30. maj 20266.119 kr64 kr (1%)
27. maj 20266.183 kr204 kr (3%)
21. maj 20265.979 kr115 kr (2%)
13. maj 20265.864 kr449 kr (7%)
7. maj 20266.313 kr449 kr (8%)
1. maj 20265.864 kr449 kr (7%)
8. apr. 20266.313 kr127 kr (2%)
28. mar. 20266.186 kr151 kr (3%)
27. mar. 20266.035 kr313 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret