Gå til hovedindhold

Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz

SamsungComputerskærmeEAN: 8806095693385
Pris fra 9.554 krtil 11.419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.865 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.563 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9554 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
9.554 kr
Til butik
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz billede

Produktinformation

Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU - G95SD Series - OLED-monitor - Smart - gaming - kurvet - 49" - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 240 Hz - 250 cd/m² - 1000000:1 - HDR10 - 0.03 ms - DisplayPort, Micro HDMI, HDMI - højtalere - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: LS49DG950SUXEN
EAN: 8806095693385
Varenr.: 1002354956
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung 49" Odyssey OLED G9 curved gamingskærm 49DG950
9.810 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU - 5120x1440 - 240Hz - OLED
9.990 kr
Til butik
49" Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU - 5120x1440 - 240Hz - OLED billede

Produktinformation

Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU monitor leverer en immersiv spil- og multitaskingoplevelse med dybe sorte og levende farver fra OLED-panelet. Størrelse: 49" Opløsning: 5120 x 1440 Opdateringshastighed: 240Hz Paneltype: OLED Tilslutninger: DisplayPort, Micro HDMI, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 5.2 adapter Særlige funktioner: AMD FreeSync Premium Pro; MultiView; Gaming Hub; HDR10; Antirefleksbelægning Hurtig respons, adaptiv synkronisering og høj kontrast sikrer jævn, responsiv ydelse og præcis farvegengivelse til kompetitivt gameplay og krævende produktivitetsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: LS49DG950SUXEN
EAN: 8806095693385
Varenr.: 3320547
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz
11.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.554 kr9.554 krKøb
2Komplett DK9.810 kr9.810 krKøb
3Proshop DK9.990 kr9.990 krKøb
4Ultrashop11.419 kr11.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz

PriceData har fulgt prisen på Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 7.635 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 10.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.051 kr.

Den nuværende pris på 9.554 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Samsung Odyssey OLED G9 S49DG950SU 49" 5120 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort Micro HDMI 240Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20269.554 kr256 kr (3%)
15. maj 20269.810 kr81 kr (1%)
14. maj 20269.729 kr81 kr (1%)
6. maj 20269.810 kr80 kr (1%)
3. maj 20269.730 kr80 kr (1%)
9. apr. 20269.810 kr736 kr (8%)
1. apr. 20269.074 kr1 kr (0%)
31. mar. 20269.075 kr115 kr (1%)
30. mar. 20268.960 kr256 kr (3%)
29. mar. 20268.704 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret