Gå til hovedindhold

Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY

SamsungMobiltelefonerEAN: 8806095859880
Pris fra 12.998 krtil 15.760 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.762 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9.384 kr 8. maj

Sammenlign priser på Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12998 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9" 1TB Titangrå
12.998 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9" 1TB Titangrå billede

Produktinformation

Samsung Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - dual-SIM - RAM 12 GB / Intern hukommelse 1 TB - OLED display - 6.9" - 3120 x 1440 pixels (120 Hz) - 4x bagkameraer 200 MP, 50 MP, 50 MP, 10 MP - front camera 12 MP - titangrå

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Artikel nr.: SM-S938BZTHEUB
EAN: 8806095859880
Varenr.: 1003051836
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY
14.299 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB/12GB - Titanium Grey
14.299 kr
Til butik
Samsung Galaxy S25 Ultra 1TB/12GB - Titanium Grey billede

Produktinformation

6,9" QHD+ (3120x1440) 120Hz 2600 nits Dynamic AMOLED 2X-skærm med Gorilla Glass Armor 2, 5G, Dual SIM + e-SIM, Snapdragon 8 Elite for Galaxy, 12 GB LPDDR5X RAM, 1024 GB lager, Quad-kamerasystem: 200 MP f/1.7 vidvinkel med OIS (hovedkamera) + 50 MP f/3.4 5x telefoto med OIS + 10 MP f/2.4 3x telefoto med OIS + 50 MP f/1.9 ultravidvinkel (bagkamera), 12 MP f/2.2 (frontkamera), stereohøjttalere med Dolby Atmos af AKG, Android 15 med One UI, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.3, NFC, fingeraftrykssensor under skærmen, UWB, Galaxy AI, indbygget S Pen, IP68, 5000 mAh batteri, 45W kablet opladning, 15W trådløs opladning, 218 gram.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Mobil
Artikel nr.: SM-S938BZTHEUB
EAN: 8806095859880
Varenr.: 3329199
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 1TB Titangrå
15.039 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 Ultra 1 TB - Titanium Gray Samsung
15.760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK12.998 kr12.998 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.299 kr14.299 krKøb
3Proshop DK14.299 kr14.299 krKøb
4Ultrashop15.039 kr15.039 krKøb
5Teknikproffset DK15.760 kr15.809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY

PriceData har fulgt prisen på Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY i 182 dage. Laveste pris i perioden er 9.315 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 14.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.793 kr.

Den nuværende pris på 12.998 kr er 20% over normalprisen. Prisen er steget 39% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for Samsung | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 1TB | TITANIUM GRAY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202612.998 kr953 kr (8%)
15. maj 202612.045 kr953 kr (7%)
14. maj 202612.998 kr1.278 kr (11%)
13. maj 202611.720 kr2.269 kr (16%)
12. maj 202613.989 kr1.900 kr (16%)
9. maj 202612.089 kr2.705 kr (29%)
8. maj 20269.384 kr1.294 kr (12%)
2. maj 202610.678 kr226 kr (2%)
25. apr. 202610.904 kr121 kr (1%)
24. apr. 202611.025 kr1.622 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret