Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY

SamsungMobiltelefonerAI-drevne funktionerPremium smartphone til professionelleEAN: 8806095852072

Samsung Galaxy S25 256GB Navy kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. 6,2" Dynamic AMOLED 2X skærm, 12GB RAM og avancerede AI-funktioner. Læs mere

Pris fra 5.389 krtil 7.874 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 2.485 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.338 kr 13. maj

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5389 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 5G (256GB/Navy)
5.389 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 256GB/12GB - Navy
-20%5.999 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 6.2" 256GB Marineblå
6.082 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY
6.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 6.2 256GB Marineblå
6.269 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 5G-telefon, 256/12 GB, Navy
7.131 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 256GB (navy)
7.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 256gb Marineblå
7.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.389 kr5.389 krKøb
2Proshop DK5.999 kr5.999 krKøb
3CompuMail DK6.082 kr6.082 krKøb
4CS MEGASTORE DK6.199 kr6.199 krKøb
5Ultrashop6.269 kr6.269 krKøb
6Teknikproffset DK7.131 kr7.180 krKøb
7Komplett DK7.499 kr7.499 krKøb
8Dustin DK7.874 kr7.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 256GB Navy

Samsung

Samsung Galaxy S25 256GB Navy kombinerer elegant design med kraftfuld ydeevne. 6,2" Dynamic AMOLED 2X skærm, 12GB RAM og avancerede AI-funktioner.

• smartphone
• 5G telefon
• Samsung mobil
• premium telefon
• Android telefon
• flagskib
• Premium smartphone til professionelle
• AI-drevne funktioner

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 er Samsungs nyeste flagskib smartphone der forener elegant marineblått design med toppmoderne teknologi. Med sin kraftfulde Snapdragon 8 Elite processor og 12 GB RAM leverer den exceptionel ydeevne til alle dine behov. Den skarpe 6,2" Dynamic AMOLED 2X skærm med 120Hz opdateringshastighed giver en fantastisk visuel oplevelse, mens det avancerede kamerasystem med 50MP hovedkamera, 3x optisk zoom og AI-funktioner sikrer professionelle billeder. Med 256 GB lagerplads får du masser af plads til apps, billeder og videoer. Galaxy AI integrationen gør telefonen intelligent og tilpasser sig dine behov med funktioner som oversættelse, smart søgning og automatisk billedoptimering. Perfekt til professionelle og tech-entusiaster.

Specifikationer

RAM:12 GB LPDDR5X
Skærm:6,2" Dynamic AMOLED 2X, 2340x1080 px, 120Hz
Batteri:4000 mAh med 25W hurtig opladning
Processor:Qualcomm Snapdragon 8 Elite
Lagerplads:256 GB
Frontkamera:12MP f/2.2
Hovedkamera:50MP f/1.8 med OIS + 10MP 3x telephoto + 12MP ultrawide
Vandtæthed:IP68
Konnektivitet:5G, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.4, NFC
Operativsystem:Android 15 med One UI

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Har Galaxy S25 understøttelse for 5G netværk?

Ja, Samsung Galaxy S25 har fuld 5G understøttelse og er kompatibel med alle danske teleselskaber.

Hvor god er kameraet på Galaxy S25?

Galaxy S25 har et avanceret triple-kamera system med 50MP hovedkamera, 3x optisk zoom og AI-drevne funktioner som Night Mode og Pro Color Grading.

Kan telefonen klare vand og støv?

Ja, Galaxy S25 har IP68 klassificering som beskytter mod vand og støv, så du kan bruge den i regn og ved stranden.

Hvor hurtigt oplader Galaxy S25?

Galaxy S25 understøtter 25W hurtig opladning og 15W trådløs opladning, så du kan oplade batteriet hurtigt.

Hvad er Galaxy AI funktionerne?

Galaxy AI inkluderer Circle to Search, Live Translate, Auto Noise Adjustment og intelligente kamerafunktioner der tilpasser sig automatisk til forskellige situationer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY i 178 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 6.357 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.450 kr.

Den nuværende pris på 5.389 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 - 5G smartphone - 256GB | NAVY de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.389 kr19 kr (0%)
30. maj 20265.408 kr1 kr (0%)
26. maj 20265.409 kr9 kr (0%)
23. maj 20265.418 kr61 kr (1%)
22. maj 20265.479 kr126 kr (2%)
21. maj 20265.353 kr10 kr (0%)
18. maj 20265.363 kr10 kr (0%)
17. maj 20265.373 kr10 kr (0%)
15. maj 20265.383 kr10 kr (0%)
14. maj 20265.393 kr55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret