Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER

SamsungMobiltelefonerGalaxy AI og S Pen integrationProfessionel fotografering og mobilproduktivitetEAN: 8806097022442

Samsung Galaxy S25 Ultra kombinerer kraftfuld ydeevne med elegant titanium design. 512GB lagerplads, Galaxy AI og professionelt kamerasystem i hvid sølv. Læs mere

Pris fra 7.444 krtil 12.499 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 5.055 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.434 kr 15. maj

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7444 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB/12GB - Titanium White Silver
-40%7.444 kr
Før 12.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9" 512GB Titanium whitesilver
7.777 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G-telefon, 512/12 GB, Titanium Whitesilver
8.811 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G (512GB/Titanium Whitesilver)
8.888 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 512GB Titanium whitesilver
8.999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER
12.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK7.444 kr7.444 krKøb
2CompuMail DK7.777 kr7.777 krKøb
3Teknikproffset DK8.811 kr8.860 krKøb
4Salgsbutikken.dk8.888 kr8.888 krKøb
5Ultrashop8.999 kr8.999 krKøb
6CS MEGASTORE DK12.499 kr12.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB Titanium White Silver

Samsung

Samsung Galaxy S25 Ultra kombinerer kraftfuld ydeevne med elegant titanium design. 512GB lagerplads, Galaxy AI og professionelt kamerasystem i hvid sølv.

• Professionel fotografering og mobilproduktivitet
• Galaxy AI og S Pen integration

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 Ultra er den ultimative smartphone for krævende brugere som ønsker professionel ydeevne og avanceret teknologi. Udstyret med den kraftfulde Snapdragon 8 Elite processor og 12GB RAM leverer den lynhurtig multitasking og problemfri drift af selv de mest krævende apps og spil. Den elegante titanium konstruktion i hvid sølv giver både holdbarhed og sofistikeret udseende. Den store 6,9" Dynamic AMOLED 2X skærm med 120Hz opdateringsfrekvens og 2600 nits lysstyrke sikrer glasklar visning selv i sollys. Med 512GB intern lagerplads er der rigelig plads til alle dine fotos, videoer og apps. Det avancerede kamerasystem med 200MP hovedkamera, 50MP ultravidvinkel og to telefotolinser giver professionelle resultater i enhver situation.

Specifikationer

vægt:218 gram
batteri:5000mAh med 45W hurtigopladning
processor:Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy
trådløs:Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, 5G
hukommelse:12GB RAM + 512GB lagerplads
frontkamera:12MP f/2.2
hovedkamera:200MP f/1.7 med OIS
vandtæthed:IP68 klassificering
operativsystem:Android 15 med One UI 7
skærmopløsning:3120 x 1440 pixels (QHD+)
skærmstørrelse:6,9 tommer Dynamic AMOLED 2X

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilke kamerafunktioner har Galaxy S25 Ultra?

Galaxy S25 Ultra har et professionelt kamerasystem med 200MP hovedkamera, 50MP ultravidvinkel, 50MP 5x telefoto og 10MP 3x telefoto. Kameraet understøtter 8K videooptagelse, AI-drevet fotoredigering, Night Mode og op til 100x Space Zoom.

Kan telefonen klare vand og støv?

Ja, Galaxy S25 Ultra har IP68 klassificering hvilket betyder den tåler nedsænkning i op til 1,5 meters dybde i 30 minutter og er fuldstændig støvtæt.

Hvor lang batterilevetid har telefonen?

Med 5000mAh batteriet kan du forvente op til 31 timers videoafspilning. Telefonen understøtter 45W hurtigopladning, 15W trådløs opladning og omvendt trådløs opladning.

Følger S Pen med telefonen?

Ja, S Pen følger med Galaxy S25 Ultra og kan bruges til præcise noter, tegninger og avanceret produktivitet. Den har forbedret latency for naturlig skriveoplevelse.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER i 181 dage. Laveste pris i perioden er 7.434 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 8.888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.287 kr.

Den nuværende pris på 7.444 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM WHITESILVER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20267.444 kr1.444 kr (16%)
22. maj 20268.888 kr1.111 kr (14%)
20. maj 20267.777 kr392 kr (5%)
17. maj 20268.169 kr735 kr (10%)
15. maj 20267.434 kr756 kr (9%)
8. maj 20268.190 kr224 kr (3%)
11. apr. 20268.414 kr255 kr (3%)
30. mar. 20268.669 kr171 kr (2%)
29. mar. 20268.840 kr171 kr (2%)
28. mar. 20268.669 kr128 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret