Gå til hovedindhold

Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK

SamsungMobiltelefonerGalaxy AI og S Pen integrationProfessionelle og kreative brugereEAN: 8806095815718

Premium smartphone med 6,9" AMOLED skærm, Snapdragon 8 Elite processor, 12GB RAM og 512GB lagerplads. Avanceret kamerasystem med 200MP hovedkamera og S Pen. Læs mere

Pris fra 8.159 krtil 13.680 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 5.521 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8159 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9" 512GB Titanium black
8.159 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G (512GB/Titanium Black)
8.899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy S25 Ultra 5G-telefon, 512/12 GB, Titanium Black
9.242 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung Galaxy S25 Ultra 6.9 512GB Titanium black
9.439 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK
12.499 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB/12GB - Titanium Black
12.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Galaxy S25 Ultra 512gb Titanium Black
13.680 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.159 kr8.159 krKøb
2Salgsbutikken.dk8.899 kr8.899 krKøb
3Teknikproffset DK9.242 kr9.291 krKøb
4Ultrashop9.439 kr9.439 krKøb
5CS MEGASTORE DK12.499 kr12.499 krKøb
6Proshop DK12.499 kr12.499 krKøb
7Dustin DK13.680 kr13.766,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB Titanium Black

Samsung

Premium smartphone med 6,9" AMOLED skærm, Snapdragon 8 Elite processor, 12GB RAM og 512GB lagerplads. Avanceret kamerasystem med 200MP hovedkamera og S Pen.

• premium smartphone
• flagship telefon
• Galaxy S25
• Snapdragon 8 Elite
• S Pen telefon
• 200MP kamera
• 12GB RAM smartphone
• Galaxy AI
• professionel telefon
• titanium smartphone
• Professionelle og kreative brugere
• Galaxy AI og S Pen integration

Beskrivelse

Samsung Galaxy S25 Ultra er den ultimative smartphone for professionelle brugere og tech-entusiaster. Med den kraftfulde Snapdragon 8 Elite processor og 12GB RAM leverer den exceptionel ydeevne til multitasking og krævende applikationer. Den massive 6,9" Dynamic AMOLED 2X skærm med 120Hz giver en omsluttende visuel oplevelse, perfekt til produktivitet, gaming og multimedia. Det avancerede kamerasystem inkluderer et 200MP hovedkamera med OIS, 50MP ultra-wide objektiv og teleobjektiver med 10x optisk zoom. Med 512GB intern lagerplads og integreret S Pen er den ideel til kreative og forretningsbrugere der kræver det bedste inden for mobilteknologi. Galaxy AI funktioner forbedrer produktivitet og kreativitet betydeligt.

Specifikationer

RAM:12GB LPDDR5X
S Pen:Integreret med Bluetooth-forbindelse
Vægt:218 gram
Skærm:6,9" Dynamic AMOLED 2X, 3120x1440, 120Hz
Batteri:5000mAh med 45W hurtigopladning og 15W trådløs
Processor:Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy, Octa-core 4.47GHz
Lagerplads:512GB UFS 4.0
Størrelse:162.8 x 77.6 x 8.2 mm
Hovedkamera:200MP f/1.7 med OIS
Vandtæthed:IP68 klassificering
Forbindelser:5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC, UWB
Front kamera:12MP f/2.2
Operativsystem:Android 15 med One UI 7
Telefotokameraer:50MP f/3.4 5x zoom + 10MP f/2.4 3x zoom, begge med OIS
Ultrabred kamera:50MP f/1.9, 120° synsfelt

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvad er forskellen mellem Galaxy S25 Ultra og tidligere modeller?

Galaxy S25 Ultra har den nye Snapdragon 8 Elite processor som er 37% hurtigere, forbedret kamerasystem med 200MP sensor og avanceret Galaxy AI funktioner som ikke var tilgængelige i tidligere generationer.

Hvor lang er batterilevetiden på Samsung Galaxy S25 Ultra?

Med det 5000mAh batteri kan du forvente op til 31 timers videoafspilning. Hurtigopladning på 45W giver 0-80% på under en time, og 15W trådløs opladning er også understøttet.

Kan S Pen bruges til professionelle opgaver?

Ja, S Pen understøtter 4096 trykniveauer og har lav latency på kun 2.8ms. Den er perfekt til notetagen, tegning, billedredigering og præcis navigation i apps som Samsung Notes og Adobe-programmer.

Hvilke Galaxy AI funktioner er inkluderet?

Galaxy S25 Ultra inkluderer Circle to Search, Live Translate i 45 sprog, AI-drevet kameraredigering, Note Assist til automatisk sammenfatning, og Cross App Actions for intelligent automation på tværs af apps.

Er telefonen kompatibel med trådløs opladning og PowerShare?

Ja, den understøtter 15W Fast Wireless Charging 2.0, og Wireless PowerShare funktion giver dig mulighed for at oplade andre enheder som Galaxy Buds eller smartwatches trådløst.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK

PriceData har fulgt prisen på Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK i 180 dage. Laveste pris i perioden er 7.661 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 8.923 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.237 kr.

Den nuværende pris på 8.159 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Samsung® | Galaxy S25 Ultra - 5G smartphone - 512GB | TITANIUM BLACK de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268.159 kr55 kr (1%)
30. maj 20268.214 kr298 kr (4%)
29. maj 20268.512 kr353 kr (4%)
21. maj 20268.159 kr55 kr (1%)
20. maj 20268.214 kr171 kr (2%)
19. maj 20268.385 kr29 kr (0%)
11. apr. 20268.414 kr191 kr (2%)
2. apr. 20268.605 kr192 kr (2%)
10. mar. 20268.797 kr334 kr (4%)
6. mar. 20268.463 kr388 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret