Gå til hovedindhold

Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh

SamsungMobiltelefon – tilbehørEAN: 8806094682748
Pris fra 173 krtil 278 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh
173 kr
Til butik
Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh billede

Produktinformation

Powerbank, 10000 mAh, 25 Watt, 2770 mA, SFC, PD 3.0, 2 output-stikforbindelser (24 pin USB-C), på kabel: USB-C, beige

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: EB-P3400XUEGEU
EAN: 8806094682748
Varenr.: 3113627
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung Galaxy EB-P3400 Powerbank 10000mAh 25Watt 1xUSB-C Beige
174 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung Galaxy EB-P3400 Powerbank 10000mAh Beige
209 kr
Til butik
Samsung Galaxy EB-P3400 Powerbank 10000mAh Beige billede

Produktinformation

Width: 7 cm, Depth: 1.56 cm, Power: 25 Watts, Color: Beige, Height: 14.8 cm, Capacity: 10000 mAh, Removable cable connection type: USB-C, Max electrical current: 2770 mA, Included cables: USB-C cable - 20 cm, AC input voltage: 9 V, Product type: Power bank, Service and support: Limited warranty - 1 year, Quick charging technology: Power Delivery 3.0, Samsung Super Fast Charge, Standards followed: UL, Input voltage: 9 V, Output connectors: Total 2: 24 pin USB-C, Weight: 210 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: Powerbanks
EAN: 8806094682748
Varenr.: C67292
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank Samsung Galaxy 10.000 mAh 25 W USB?C - Beige
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung Portable Battery Pack 10000mah Beige
224 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
10.000MAH BATTERY PACK BEIGE
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank Samsung Galaxy 10.000 mAh 25 W USB?C - Beige
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Samsung EB-P3400XUE 10000 mAh Powerbank. Beige
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK173 kr212 krKøb
2CompuMail DK174 kr174 krKøb
3Teknikproffset DK209 kr258 krKøb
4Boligcenter DK219 kr219 krKøb
5Dustin DK224 kr310,25 krKøb
6Ultrashop229 kr229 krKøb
7Vivas DK239 kr308 krKøb
8Superprice.dk278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh

PriceData har fulgt prisen på Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh i 182 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Samsung 10Ah Battery Pack (SFC 25W) Powerbank - Beige - 10000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026173 kr1 kr (1%)
20. maj 2026174 kr1 kr (1%)
16. maj 2026173 kr18 kr (9%)
15. maj 2026191 kr8 kr (4%)
14. maj 2026199 kr3 kr (2%)
13. maj 2026196 kr9 kr (5%)
12. maj 2026187 kr9 kr (5%)
8. maj 2026196 kr1 kr (1%)
7. maj 2026195 kr1 kr (1%)
6. maj 2026196 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret