Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

Pris fra 179 krtil 274 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (35% besparelse)

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Panzerglass Galaxy S24 Ultra Skærmbeskytter
179 kr
Til butik
Panzerglass Galaxy S24 Ultra Skærmbeskytter billede

Produktinformation

Panzerglass Galaxy S24 Ultra Skærmbeskytter - Hærdet glas, antibakterielt, fulddækkende - Mobiltilbehør Skærmbeskyttelse mobiltelefon

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Mobiltilbehør
Artikel nr.: 7352
EAN: 5711724073526
Varenr.: 1303622
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Samsung Galaxy S24 Ultra
180 kr
Til butik
PanzerGlass Samsung Galaxy S24 Ultra billede

Produktinformation

60% genanvendt glas, Samme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas. FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Ultra-Wide Fit, Giver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Beskytter i tilfælde af tab, Beskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens ""hov-jeg-tabte-lige-min-enhed""-uheld. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Nem installation, Så nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. 100 % berøringsfølsomhed, Føles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed. EasyAligner medfølger, Den medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede. Diamant styrke, Diamantstyrke varer – næsten – evigt, og det er vores absolut stærkeste glas. Krystalklart, Så gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner. Kompatibel med ultrasonisk fingeraftrykslæser, Sikrer hurtig og præcis fingeraftryksgenkendelse – som om den slet ikke var der. Afvisende over for fingeraftryk, Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres. Original skærmbeskytter, Hvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det. Kan anvendes sammen med en case, Beskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover. Belægning: Oleofobisk, Beregnet til: Mobiltelefon, Beskyttelse: Ridseresistent, fedtsikker, dropbeskyttelse, stødresistent, stødbeskyttelse, fingeraftryksresistent, Designet for: Samsung Galaxy S24 Ultra, Dimensioner (B x D x H): 7.356 cm 15.825 cm, Pakkeindhold: Skærmbeskytter, EasyAligner, Produktbeskrivelse: PanzerGlass - skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner, Produktmateriale: Silicone, polyetylen tereftalat (PET), hærdet glas (mikrofraktur+), Produkttype: Skærmbeskytter - glas, Rammefarve: Sort, Tykkelse: 0.35 mm, Vægt: 17 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724073526
Varenr.: C65933
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner billede

Produktinformation

60% recycled glass = Same strength. Circulation solution. This screen protector is made of 60% recycled glass. FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. Incl. EasyAligner = Comes with an EasyAligner that makes installation so simple you can do it perfectly even if you're all thumbs. Diamond strength - strongest = Diamond strength is a device's best friend - and our absolute strongest screen protection glass. Crystal-clear view = So clear that you might not even notice it's there, well, not until your device tumbles to the ground and your screen doesn't crack. Compatible with ultrasonic fingerprint sensor = Ensures quick and accurate fingerprint recognition - like it's not even there. Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. Original screen protector = What's the difference between the original PanzerGlass™ screen protector and other screen protectors? Try dropping your phone and you'll find out. Case friendly = Keeps your screen safe while still leaving room for a protective case.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZER7352
EAN: 5711724073526
Varenr.: 3224528
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Galaxy S24 - Skærmbeskyttelse - Ultra Ultra-wide Wa
-14%189,95 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass™ | Skærmbeskyttelse - Ultra-Wide Fit | Galaxy S24 Ultra
229 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Samsung Galaxy S24 Ultra
249 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy S24 Ultra
274 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK179 kr179 krKøb
2Teknikproffset DK180 kr229 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
6Ultrashop249 kr249 krKøb
7Dustin DK274 kr360,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 183 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 6% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Ultra | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. dec. 2025179 kr20 kr (13%)
14. dec. 2025159 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret