Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

Pris fra 149 krtil 259 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy S24+
-46%149 kr
Før 273,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy S24+ billede

Produktinformation

Glas af høj kvalitet Bevarer den oprindelige fornemmelse af skærmen

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelser
Artikel nr.: 7351
EAN: 5711724073519
Varenr.: 5011367038
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Samsung Galaxy S24+
151 kr
Til butik
PanzerGlass Samsung Galaxy S24+ billede

Produktinformation

60% genanvendt glas, Samme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas. FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Ultra-Wide Fit, Giver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Beskytter i tilfælde af tab, Beskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens ""hov-jeg-tabte-lige-min-enhed""-uheld. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Nem installation, Så nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. 100 % berøringsfølsomhed, Føles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed. EasyAligner medfølger, Den medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede. Diamant styrke, Diamantstyrke varer – næsten – evigt, og det er vores absolut stærkeste glas. Krystalklart, Så gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner. Kompatibel med ultrasonisk fingeraftrykslæser, Sikrer hurtig og præcis fingeraftryksgenkendelse – som om den slet ikke var der. Afvisende over for fingeraftryk, Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres. Original skærmbeskytter, Hvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det. Kan anvendes sammen med en case, Beskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover. Beregnet til: Mobiltelefon, Beskyttelse: Ridseresistent, fedtsikker, dropbeskyttelse, stødresistent, stødbeskyttelse, fingeraftryksresistent, Designet for: Samsung Galaxy S24+, Pakkeindhold: Skærmbeskytter, EasyAligner, Produktbeskrivelse: PanzerGlass - skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner, Produktmateriale: Glas, Produkttype: Skærmbeskytter - glas.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724073519
Varenr.: C65932
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse PanzerGlass til Samsung Galaxy S24+
-6%159 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse PanzerGlass til Samsung Galaxy S24+ billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner - glas - for Samsung Galaxy S24+Mere genanvendelse. Bedre beskyttelse. Længere telefonlevetid. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass får du det hele. Skærmbeskytteren er lavet af 60 % genanvendt materiale, er 3 x mere ridsefast end vores modeller til S23-serien og holder både ridser, revner, slag og stød på sikker afstand af din skærm. Skærmbeskytteren har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs. Og så virker den perfekt med skærmens ultrasoniske fingeraftryksscanner, så du kan låse telefonen op med et enkelt tryk, akkurat som du er vant til.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede.Diamant styrkeDiamantstyrke varer – næsten – evigt, og det er vore...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.05g
EAN: 5711724073519
Varenr.: 1814281
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse PanzerGlass til Samsung Galaxy S24+
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass til Samsung Galaxy S24+
179 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass til Samsung Galaxy S24+
187 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Galaxy S24 Plus - Skæmbeskyttelse - Ultra-wide Wa
189,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Panzerglass Galaxy S24+ Skærmbeskytter
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK149 kr235,25 krKøb
2Teknikproffset DK151 kr200 krKøb
3Boligcenter DK159 kr159 krKøb
4Vivas DK179 kr248 krKøb
5Ultrashop179 kr179 krKøb
6CompuMail DK187 kr187 krKøb
7Proshop DK189 kr228 krKøb
8Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
9Komplett DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 4 dage. Den nuværende pris er 149 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy S24 Plus | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret