Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

Pris fra 99 krtil 169 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til Samsung Galaxy A25 5G
-49%99 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til Samsung Galaxy A25 5G billede

Produktinformation

PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G - Platinum strengthOplev beskyttelse til din mobiltelefon med PanzerGlass skærmbeskytter. Denne beskytter er designet specielt til dem, der kræver høj ydeevne og miljøbevidste produkter, og har en ultrabred pasform suppleret med en EasyAligner til fejlfri påsætning. Den er fremstillet af en blanding af hærdet glas, silikone og 60 % genbrugsglas og beskytter ikke kun mod fald, ridser og stød, men understøtter også din miljøvenlige livsstil. Den oleofobe belægning sikrer, at din skærm forbliver fri for fingeraftryk og olie, mens den vandafvisende funktion holder fugt på afstand. Uanset om du er på arbejde, hjemme eller på farten, er denne skærmbeskytter designet til at holde din telefon ren, samtidig med at den giver dig ro i sindet med sit holdbare og miljøvenlige design.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så ...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724073359
Varenr.: 1817378
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G
105 kr
Til butik
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G billede

Produktinformation

Beregnet til: Mobiltelefon, Beskyttelse: Ridseresistent, vandafviser, stødresistent, fingeraftryksresistent, olieafviser, Designet for: Samsung Galaxy A25 5G, Produktbeskrivelse: PanzerGlass - skærmbeskytter for mobiltelefon - kant til kant, Produkttype: Skærmbeskytter - glas.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724073359
Varenr.: C65928
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G
112 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse glas PanzerGlass til Samsung Galaxy A25 5G
-44%119 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G
119 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass Galaxy A25 5G Skærmbeskytter
-19%137,5 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Samsung Galaxy A25 5g - Skærmbeskyttelse - Ultra-wide
159,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK99 kr99 krKøb
2Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
3CompuMail DK112 kr112 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Komplett DK137,5 kr137,5 krKøb
7Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
8Proshop DK169 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 171 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A25 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202699 kr6 kr (6%)
11. apr. 2026105 kr7 kr (6%)
9. apr. 2026112 kr7 kr (6%)
8. apr. 2026119 kr4 kr (3%)
7. apr. 2026123 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
21. mar. 2026123 kr4 kr (3%)
14. mar. 2026119 kr4 kr (3%)
13. mar. 2026123 kr7 kr (5%)
12. mar. 2026130 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret