Gå til hovedindhold

Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160464
Pris fra 150 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Bowl - L - Orange Puffin's Bill Orange - Skål
150 kr
Til butik
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Bowl - L - Orange Puffin's Bill Orange - Skål billede

Produktspecifikationer

Kategori: Skål
EAN: 9327868160464
Varenr.: 9327868160464
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Bowl - L - Orange Puffin's Bill Orange - Skål
150 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange
159 kr
Til butik
Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange billede

Produktinformation

Frontier Ultralight Collapsible Bowl L Let, robust og klar til eventyr Når du er på tur, tæller hver gram og hver kubikcentimeter i rygsækken. Frontier Ultralight Collapsible Bowl L giver dig den perfekte balance mellem funktionalitet og minimal vægt.

Produktspecifikationer

Kategori: Spisesæt
Farve: Orange Puffin's Bill Orange
EAN: 9327868160464
Varenr.: 196553
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Bowl - L, Orange
159,95 kr
Til butik
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Bowl Large (Orange (ORANGE))
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outmore.dk150 kr150 krKøb
2MAXiPRO150 kr150 krKøb
3Wolf Tactical159 kr159 krKøb
4Pro Outdoor159,95 kr159,95 krKøb
5Friluftsland.dk169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange

PriceData har fulgt prisen på Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange i 133 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sammenklappelig skål 890 ml - Frontier Ultralight Collapsible Bowl L - Sea to Summit - Orange Puffin's Bill Orange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026150 kr15 kr (11%)
25. maj 2026135 kr15 kr (10%)
24. maj 2026150 kr15 kr (11%)
20. maj 2026135 kr1,05 kr (1%)
28. apr. 2026133,95 kr16,05 kr (11%)
14. apr. 2026150 kr13,05 kr (10%)
30. mar. 2026136,95 kr13,05 kr (9%)
20. mar. 2026150 kr21 kr (16%)
4. mar. 2026129 kr6 kr (4%)
3. mar. 2026135 kr6 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret