Gå til hovedindhold

Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160891
Pris fra 399 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Kettle - 1,3l
-20%399 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Kettle - 1,3l billede

Produktinformation

Sea to Summit Frontier UL Collapsible Kettle 1,3L kombinerer en hårdanodiseret aluminiumbund med fleksible silikonesider for at skabe en rummelig og effektiv kedel, der nemt pakkes fladt. Den er ideel til kogning af vand til kaffe, te eller frysetørret ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
EAN: 9327868160891
Varenr.: 9327868160891
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Kettle - 1.1l Bone White - Kedel
-11%445 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Kettle - 1.1l Bone White - Kedel
-11%445 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White
479 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Frontier UL Collapsible Kettle 1,1L Bone White
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk399 kr399 krKøb
2Outmore.dk445 kr445 krKøb
3MAXiPRO445 kr445 krKøb
4Wolf Tactical479 kr479 krKøb
5Sportdres Fiskegrej.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White

PriceData har fulgt prisen på Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White i 176 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Sammenklappelig kedel 1.1L - Frontier Ultralight Collapsible Kettle - Sea to Summit - White Bone White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026399 kr46 kr (10%)
24. maj 2026445 kr46 kr (12%)
20. maj 2026399 kr80 kr (17%)
18. maj 2026479 kr20 kr (4%)
16. maj 2026499 kr20 kr (4%)
15. maj 2026479 kr20 kr (4%)
8. maj 2026499 kr20 kr (4%)
29. apr. 2026479 kr39 kr (9%)
13. apr. 2026440 kr39 kr (8%)
9. apr. 2026479 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret