Gå til hovedindhold

Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868160709
Pris fra 95 krtil 119,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 24,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 88 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup (Hvid (WHITE))
-20%95 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup (Hvid (WHITE)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup er designet til at fylde minimalt i rygsækken og veje så lidt som muligt. Den bløde, fødevaresikre silikonekonstruktion gør det nemt at folde koppen helt flad, mens den stabile kant i forstærket nylon sikrer en go...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Efterårsferie
Farve: Hvid (WHITE)
EAN: 9327868160709
Varenr.: 9327868160709
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea to summit Frontier UL Folde Kop Bone White
99 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Cup - White Bone White - Krus
100 kr
Til butik
Gå til Koeletaske.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Cup - White Bone White - Krus
100 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Cup - White Bone White - Krus
100 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White
119 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup, White
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk95 kr95 krKøb
2Outdoor i Centrum99 kr99 krKøb
3Outmore.dk100 kr100 krKøb
4Koeletaske.dk100 kr100 krKøb
5MAXiPRO100 kr100 krKøb
6Wolf Tactical119 kr119 krKøb
7Pro Outdoor119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White

PriceData har fulgt prisen på Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White i 169 dage. Laveste pris i perioden er 88 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Sammenklappelig kop 400 ml - Frontier Ultralight Collapsible Cup - Sea to Summit - White Bone White de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202695 kr4 kr (4%)
24. maj 202699 kr4 kr (4%)
20. maj 202695 kr4 kr (4%)
9. maj 202699 kr20 kr (17%)
24. apr. 2026119 kr27 kr (29%)
17. apr. 202692 kr8 kr (8%)
3. apr. 2026100 kr12 kr (14%)
20. mar. 202688 kr12 kr (12%)
5. mar. 2026100 kr19 kr (16%)
22. jan. 2026119 kr20 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret