Gå til hovedindhold

Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue

Sea to SummitFriluftsliv2,2L kapacitetCamping og backpackingEAN: 9327868160624

Sea To Summit Frontier Pot 2,2 L i grøn/grå farver. Perfekt letvægtspotte til camping og backpacking med holdbart design og kompakte mål. Læs mere

Pris fra 543 krtil 759 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 450 kr 2. maj

Sammenlign priser på Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 543 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Pouring Pot 2,2l
-20%543 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sea To Summit Frontier Pot 2,2 L Grøn Grå
639 kr
Til butik
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue
645 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Frontier UL Collapsible Pouring Pot - 2.2L, Blue
659,95 kr
Til butik
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Frontier Collapsible Pouring Pot 2L
679 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Pouring Pot - 2.2l Aqua Sea Blue - Gryde
680 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Sea To Summit Frontier Ul Collapsible Pouring Pot - 2.2l Aqua Sea Blue - Gryde
680 kr
Til butik
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seatosummit Frontier UL Collapsible Pouring Pot 2,2L Blue
699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Sea to Summit Frontier gryde 2,2 l - grøn/grå
739 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Sea to Summit Frontier gryde 2,2 l - grøn/grå
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluftsland.dk543 kr543 krKøb
2CS MEGASTORE DK639 kr678 krKøb
3Wolf Tactical645 kr645 krKøb
4Pro Outdoor659,95 kr659,95 krKøb
5Outdoor i Centrum679 kr679 krKøb
6Outmore.dk680 kr680 krKøb
7MAXiPRO680 kr680 krKøb
8Sportdres Fiskegrej.dk699 kr699 krKøb
9Boligcenter DK739 kr739 krKøb
10Vivas DK759 kr838 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Sea To Summit Frontier Pot 2,2 L

Sea to Summit

Sea To Summit Frontier Pot 2,2 L i grøn/grå farver. Perfekt letvægtspotte til camping og backpacking med holdbart design og kompakte mål.

• camping pot
• outdoor kogegrej
• letvægtspotte
• backpacking pot
• sea to summit
• camping køkkengrej
• Camping og backpacking
• 2,2L kapacitet

Beskrivelse

Sea To Summit Frontier Pot er en letvægtspotte på 2,2 liter, designet til camping og outdoor eventyrer. Lavet af slidstærkt materiale med grøn og grå farver. Potten er kompakt og let at pakke, perfekt til backpacking og vandreture. Det ergonomiske design gør den nem at håndtere ved tilberedning af mad på tur. Frontier-serien er kendt for sin holdbarhed og funktionalitet under udfordrende forhold. Ideelt til par eller små grupper på camping- og outdoorture.

Specifikationer

farve:Grøn/Grå
vægt:Let konstruktion
mærke:Sea To Summit
kapacitet:2,2 liter
materiale:Slidstærkt outdoor materiale
anvendelse:Camping og backpacking

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget væger potten?

Sea To Summit Frontier Pot er designet som letvægtspotte, men den nøjagtige vægt er ikke specificeret. Den er optimeret til backpacking.

Kan potten bruges på alle typer komfurer?

Potten er designet til outdoor brug og fungerer med de fleste camping komfurer og over åben ild.

Er potten nem at rengøre?

Ja, Sea To Summit Frontier Pot har et design der gør den let at rengøre efter brug på tur.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue

PriceData har fulgt prisen på Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue i 179 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 659,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 534 kr.

Den nuværende pris på 543 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Sammenklappelig gryde 2.2L - Frontier Ultralight Collapsible Pouring Pot - Sea to Summit - Aqua Sea Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026543 kr102 kr (16%)
24. maj 2026645 kr102 kr (19%)
22. maj 2026543 kr29 kr (6%)
20. maj 2026514 kr40 kr (8%)
19. maj 2026474 kr20 kr (4%)
13. maj 2026454 kr2 kr (0%)
12. maj 2026452 kr1 kr (0%)
9. maj 2026453 kr1 kr (0%)
8. maj 2026452 kr1 kr (0%)
7. maj 2026453 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret