Gå til hovedindhold

Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå

CudyBroer og routereEAN: 6971690792985
Pris fra 335 krtil 421 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 232 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cudy R700 Router Kablet
335 kr
Til butik
Cudy R700 Router Kablet billede

Produktinformation

Cudy R700 - 1.0 - router 4-port switch - 1GbE - væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R700
EAN: 6971690792985
Varenr.: 1001497610
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå
379 kr
Til butik
Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå billede

Produktinformation

Stabil netværksrouter til hjem og kontorCudy R700 er en kablet gigabit router designet til sikker og pålidelig forbindelse i små virksomheder og hjemmekontorer. Med Multi‑WAN kan du tildele porte til WAN eller LAN efter behov og holde forbindelsen kørende. Den metalbaserede konstruktion i grå giver et robust udtryk, og klare LED‑indikatorer gør det nemt at aflæse system- og netværksstatus.Hurtig og sikker netværksstyringRouteren understøtter både Fast Ethernet og Gigabit Ethernet med 10/100/1000Base‑T(X). Den håndterer op til 15.360 samtidige forbindelser og tilbyder avancerede sikkerhedsfunktioner som firewall, DoS‑beskyttelse, URL-, IP- og MAC‑filtrering samt krypteringsalgoritmer som AES (128/192/256), 3DES og SHA‑1/2/512. DMZ, DHCP‑server, politikbaseret routing og populære VPN‑protokoller som IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard og Zerotier giver fleksibel opsætning til både fjernarbejde og filialforbindelser.Nemt at komme i gangOpsætning klares via webinterface med understøttelse af UPnP og dedikeret reset‑knap. Der medfølger hurtig installationsvejledning, LAN‑kabel (RJ‑45) og strømadapter.Netværksstandarder: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1QLAN-hastigheder: 10/100/1000 Mbit/sPorte: 1× WAN, 3× WAN/LAN, 1× LAN (RJ‑45)Understøttede protokoller: IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, ZerotierSikkerhed: Firewall, DoS‑beskyttelse, URL/IP/MAC‑filtrering, systemlogHukommelse: 128 MB DRAM, 16 MB flashLED‑indikatorer: Aktivitet, Power, Link, System, WANKabelløsning: 10/100/1000Base‑T(X)Styring: Webadministration, UPnP, reset‑knapDriftsmiljø: 0 – 40 °C, 10 – 90 % RFOpbevaring: −40 – 70 °C, 5 – 90 % RFMål: H × B × D: 2,8 × 11,9 × 8,5 cmMateriale: MetalhusMedfølger: Hurtig vejledning, LAN‑kabel (RJ‑45)...

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 0.53g
EAN: 6971690792985
Varenr.: 1891750
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå
399 kr
Til butik
Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå billede

Produktinformation

Stabil netværksrouter til hjem og kontorCudy R700 er en kablet gigabit router designet til sikker og pålidelig forbindelse i små virksomheder og hjemmekontorer. Med Multi‑WAN kan du tildele porte til WAN eller LAN efter behov og holde forbindelsen kørende. Den metalbaserede konstruktion i grå giver et robust udtryk, og klare LED‑indikatorer gør det nemt at aflæse system- og netværksstatus.Hurtig og sikker netværksstyringRouteren understøtter både Fast Ethernet og Gigabit Ethernet med 10/100/1000Base‑T(X). Den håndterer op til 15.360 samtidige forbindelser og tilbyder avancerede sikkerhedsfunktioner som firewall, DoS‑beskyttelse, URL-, IP- og MAC‑filtrering samt krypteringsalgoritmer som AES (128/192/256), 3DES og SHA‑1/2/512. DMZ, DHCP‑server, politikbaseret routing og populære VPN‑protokoller som IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard og Zerotier giver fleksibel opsætning til både fjernarbejde og filialforbindelser.Nemt at komme i gangOpsætning klares via webinterface med understøttelse af UPnP og dedikeret reset‑knap. Der medfølger hurtig installationsvejledning, LAN‑kabel (RJ‑45) og strømadapter.Netværksstandarder: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3x, 802.1QLAN-hastigheder: 10/100/1000 Mbit/sPorte: 1× WAN, 3× WAN/LAN, 1× LAN (RJ‑45)Understøttede protokoller: IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, HTTP, DNS, IPSec, PPTP, L2TP, OpenVPN, WireGuard, ZerotierSikkerhed: Firewall, DoS‑beskyttelse, URL/IP/MAC‑filtrering, systemlogHukommelse: 128 MB DRAM, 16 MB flashLED‑indikatorer: Aktivitet, Power, Link, System, WANKabelløsning: 10/100/1000Base‑T(X)Styring: Webadministration, UPnP, reset‑knapDriftsmiljø: 0 – 40 °C, 10 – 90 % RFOpbevaring: −40 – 70 °C, 5 – 90 % RFMål: H × B × D: 2,8 × 11,9 �� 8,5 cmMateriale: MetalhusMedfølger: Hurtig vejledning, LAN‑kabel (RJ‑45), AC‑adapter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Cudy
Kategori: Routere
Vægt: 0.53g
EAN: 6971690792985
Varenr.: 1891750
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cudy R700 Gigabit Multi-WAN VPN Router - Router
421 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK335 kr335 krKøb
2Boligcenter DK379 kr379 krKøb
3Vivas DK399 kr478 krKøb
4Proshop DK421 kr460 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå

PriceData har fulgt prisen på Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 503 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Router til gigabit internet - Cudy Multi-WAN VPN, kablet, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026335 kr1 kr (0%)
13. maj 2026334 kr45 kr (12%)
7. maj 2026379 kr55 kr (17%)
29. apr. 2026324 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026327 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026325 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026324 kr5 kr (2%)
23. apr. 2026319 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026320 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026319 kr87 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret