Gå til hovedindhold

MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network

MikroTikBroer og routereEAN: 4752224000378
Pris fra 330 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 317 kr 9. maj

Sammenlign priser på MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 330 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik RouterBOARD hEX lite RB750r2 Router 4-port switch Kabling
330 kr
Til butik
MikroTik RouterBOARD hEX lite RB750r2 Router 4-port switch Kabling billede

Produktinformation

MikroTik RouterBOARD hEX lite RB750r2 - Router 4-port switch

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: RB750R2
EAN: 4752224000378
Varenr.: 992473372
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Hex Lite Kabelforbundet Router Hvid
-0%336 kr
Før 336,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrotik Hex Lite Kabelforbundet Router Hvid billede

Produktinformation

Fem Fast Ethernet-porte forbinder kablede enheder uden ekstra switches PoE-udgang forsyner access points og kameraer med strøm, reducerer kabelrod Indbygget RouterOS gør opsætningen enklere, lader dig tilpasse firewall-regler 850 MHz CPU og 64 MB hukommelse håndterer NAT, DHCP og lette VPN-opgaver Kompakt hvidt kabinet passer på skrivebord eller væg, LED’er viser portaktivitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Mikrotik
Kategori: Routere
Artikel nr.: RB750r2
EAN: 4752224000378
Varenr.: 5011365134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network
365 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router til netværk - MikroTik hEX lite, kablet, hvid
379 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router til netværk - MikroTik hEX lite, kablet, hvid
399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik RouterBOARD hEX lite
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK330 kr330 krKøb
2Dustin DK336 kr422,25 krKøb
3Proshop DK365 kr404 krKøb
4Boligcenter DK379 kr379 krKøb
5Vivas DK399 kr478 krKøb
6Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network

PriceData har fulgt prisen på MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network i 181 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 319 kr.

Den nuværende pris på 330 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for MikroTik hEX lite rb750r2 5x Ethernet 850MHz CPU 64MB RAM MPLS router RouterOS L4 - Router Without Wireless Network de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026330 kr2 kr (1%)
29. maj 2026332 kr2 kr (1%)
27. maj 2026330 kr2 kr (1%)
25. maj 2026332 kr2 kr (1%)
19. maj 2026330 kr1 kr (0%)
17. maj 2026329 kr10 kr (3%)
16. maj 2026319 kr1 kr (0%)
14. maj 2026318 kr1 kr (0%)
9. maj 2026317 kr1 kr (0%)
8. maj 2026318 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret